František Bílek

(1907-1985)

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Položka č.: 222286

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 19:48

    litografie, 1973, 22,5 x 49 cm, sign. PD Fr. Bílek 73, rám, autorský tisk, LD věnování, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrna, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6448 Historie příhozu