Mikoláš Axmann
Réva
Položka č.: 256200Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32
litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Mikoláš Axmann
Na řece
Položka č.: 188223Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2023 18:01
tuš, papír, 1972, 20,8 x 29,4 cm, sign. PD Axmann 72, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)