Josef Krejsa

(1896-1941)

studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek v Husinci

    Položka č.: 235870

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:29

    dřevoryt, 13 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 577 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husova světnička v Husinci

    Položka č.: 235869

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:28

    dřevoryt, 21,5 x 26,2 cm, značeno LD slepotiskem orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 677 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Babičino údolí - Staré Bělidlo

    Položka č.: 227362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:18

    dřevoryt, 22,5 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu