Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Starověké báje

    Položka č.: 239235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:42

    dřevoryt, 24 x 18 cm, značeno DU M, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 305 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tiskař a můzy

    Položka č.: 239216

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:48

    dřevoryt, 11,1 x 16 cm, sign. PD Zd. Mézl, Exlibris Vladimír Bujárek, PD díra v papíru cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Pole orná a válečná

    Položka č.: 220293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:04

    dřevoryt, 2005, 21,6 x 8,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 103/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Střelec

    Položka č.: 221812

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:54

    dřevoryt, 22,7 x 10,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Panna

    Položka č.: 221811

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:53

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lev

    Položka č.: 221810

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:52

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 234851

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:12

    dřevoryt, 21,5 x 8,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, ohnutý pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť

    Položka č.: 221711

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 12:20

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Lucifer na dně pekel (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181820

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:45

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181819

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:40

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Močál Styxu (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181818

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:35

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žleb vroucí smoly (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181817

    Vyvolávací cena: 780 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:30

    dřevoryt, 1978, 17 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 780 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    Položka č.: 230570

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:09

    dřevoryt, 19 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)