Petra Oriešková

  • Petra Oriešková

    Dívka s květy

    Položka č.: 232798

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:00

    litografie, 1978, 21,5 x 12,3 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 64/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    Hebká kůže

    Položka č.: 200480

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 13:00

    rudka, papír, 1987, 22 x 17 cm, sign. NU Petra Oriešková, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu