Helena Wernischová

  • Helena Wernischová

    Zašlého věku děj, umřelé hvězdy svit (K. H. Mácha)

    Položka č.: 162057

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:29

    lept, suchá jehla, 1986, 14 x 10,3 cm, sign. PD Wernischová, 70/80, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Helena Wernischová

    Bestiář

    Položka č.: 234487

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu