Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Kampa
Položka č.: 273967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21
litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Na židli
Položka č.: 267167Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:42
litografie, 1964, 50 x 23 cm, sign. PD A. Fuchs 64, rám, č. 44/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)