Milada Kazdová

(1911-2001)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    Položka č.: 259133

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:51

    litografie, 37,3 x 48,4 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, 38/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka S…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    První krůčky

    Položka č.: 270043

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:40

    litografie, 1977, 14 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:18

    litografie, 22,5 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 258205

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:27

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Na hlídce

    Položka č.: 174191

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:24

    litografie, 22,5 x 35,9 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)