Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vzpomínky na hodiny francouzštiny

    Položka č.: 247152

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:07

    suchá jehla, 1982, 17,9 x 13 cm, monogramováno PD MD 20.6.1982, v horní části mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 234272

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:31

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Inspirace

    Položka č.: 189261

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:15

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pes

    Položka č.: 254707

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:03

    litografie, 13,7 x 10,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 177/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Domy

    Položka č.: 254708

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:02

    litografie, 15 x 10,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 257175

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:35

    linoryt, 32,4 x 24,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)