Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Sklizeň
Položka č.: 250796Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54
litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Poutník před hřbitovem
Položka č.: 238806Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:37
litografie, 7 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)