Jindřich Mahelka

(1919-1990)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Město

    Položka č.: 281137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33

    dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Sklizeň

    Položka č.: 250796

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54

    litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:37

    litografie, 7 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)