Alois Pitrmann

(1911-1986)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 225817

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:05

    olej, kombinovaná technika, karton, 1976, 64 x 89,5 cm, sign. PD Pitrmann 76, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice

    Položka č.: 209621

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:20

    akvarel, tuš, papír, 1964, 29,6 x 41,5 cm, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu