Bohumil Krátký
(1913-2005)
Únos Europy
Položka č.: 265029Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:27
litografie, 9 x 5,7 cm, sign. DU B. Krátký, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)