Jana Truksová

  • Jana Truksová

    Andělé

    Položka č.: 167376

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 20:50

    litografie, 1989, 19,2 x 24,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, č. 56/70, malířství, ilustrace, grafika, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu