Václav Jícha

(1874-1950)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Stavení v údolí

    Položka č.: 268544

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:34

    akvarel, běloba, papír, 33 x 44 cm, sign. PD V. Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)