Jaroslav Kaiser

(1919-2007)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Odraz v zrcadle ve tvaru oka

    Položka č.: 279596

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11

    litografie, 12,3 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Konvolut 6 grafik

    Položka č.: 276251

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:30

    2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Šaman

    Položka č.: 258012

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 15:58

    serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Stavení se stromy

    Položka č.: 268407

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:24

    litografie, 33,5 x 43 cm, sign. PD Jkaiser, rám, č. 133/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)