Boris Jirků

  • Boris Jirků

    Tanec při svíčkách

    Položka č.: 230468

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:09

    litoofset, 1998, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Krasavice

    Položka č.: 230459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 18:00

    serigrafie, 2005, 30 x 21 cm, sign. PD Boris Jirků, značeno v tisku 05 Boris Jirků, č. 7/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Boris Jirků

    Akt na balkóně

    Položka č.: 230455

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:56

    suchá jehla, 23,5 x 15 cm, sign. LD Boris Jirků, A.T., žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Boris Jirků

    Akt v modré

    Položka č.: 217926

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 14:10

    serigrafie, 2009, 9,3 x 12,7 cm, sign. PD Boris Jirků 09, 13/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu