Jiří John

(1923-1972)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    Položka č.: 266286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08

    litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)