Jiří John
(1923-1972)
Akt dívky
Položka č.: 266286Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08
litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)