Eduard Milén

(1891-1976)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 279629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Ruch velkoměsta

    Položka č.: 277993

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24

    litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu