Vlastimil Hofman

(1914-?)

  • Vlastimil Hofman

    (1914-?)

    Pohled ze Střeleckého ostrova

    Položka č.: 279832

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:19

    litografie, 1956, 29,4 x 40,9 cm, sign. PD VlasHofman 1956, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)