František Ketzek

(1906-1978)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka se závojem

    Položka č.: 139836

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:13

    suchá jehla, akvarel, 10,8 x 13,5 cm, sign. PD F. Ketzek, 15/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)