Ladislav Hojný

  • Ladislav Hojný

    Králka

    Položka č.: 238074

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:44

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 13.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Mořinka

    Položka č.: 238073

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:43

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 27.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Chýnice

    Položka č.: 238072

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:42

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 25.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Noutonice

    Položka č.: 238071

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:41

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 29.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.81 - Křížov

    Položka č.: 237243

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 15:29

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 7.XI. 2018, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    Položka č.: 234981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 15:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu