Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes a kočka

    Položka č.: 279365

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:06

    dřevoryt, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Faust a Markéta

    Položka č.: 279359

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:56

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy

    Položka č.: 279357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:52

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dva obličeje

    Položka č.: 279356

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:50

    propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 268595

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:28

    ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Atomový věk

    Položka č.: 263393

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:24

    tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Rozzuření manželé

    Položka č.: 254596

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:46

    litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dvojice

    Položka č.: 254593

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:42

    litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Dvě studie dráčků na keramiku

    Položka č.: 251687

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:28

    tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Pekelník

    Položka č.: 250773

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2024 16:22

    dřevoryt, 1944, 7,4 x 9,2 cm, sign. PD Laška 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Z Itálie

    Položka č.: 220341

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2024 14:30

    lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2024 14:28

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Z Kampy

    Položka č.: 121871

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:17

    2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Kočka

    Položka č.: 281186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:37

    litografie, 9 x 5 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Tvář

    Položka č.: 265030

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:36

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Blanka Velová

    (1941)

    Skála

    Položka č.: 265059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:31

    lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    (1955)

    Kouzelníkovo náčiní

    Položka č.: 265061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:30

    lept, 1987, 12 x 13 cm, sign. PD J. Vach 87, č. 19/20, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Domy

    Položka č.: 281181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:29

    litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF 1977

    Položka č.: 281177

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:22

    serigrafie, 1976, 7,8 x 11,9 cm, sign. DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Tři muzikanti

    Položka č.: 281176

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:21

    lept, 7,4 x 14,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jiří Šindler

    (1922-2015)

    Kotva

    Položka č.: 281175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:20

    lept, 1990, 10 x 7 cm, sign. DU Šindler 90, podlepeno izolepou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook