-
Neurčený autor
Matka s dítětem
Položka č.: 277783Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:18
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Nedorost
(1945-2007)
Šašek a královna
Položka č.: 281789Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:17
olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor
(1930-1992)
Opička
Položka č.: 221688Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:16
fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor
(1930-1992)
Highway
Položka č.: 221689Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:15
fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Rozhlásek
Položka č.: 274118Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:14
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
Položka č.: 226688Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:13
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
Položka č.: 226689Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:11
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Karel Loukota
(1883-1944)
Kupec
Položka č.: 274081Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:10
tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav V. Koutecký
(1910-1983)
Muž s melouny
Položka č.: 270107Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:09
olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Spěch I.
Položka č.: 254864Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:08
akvarel, papír, 42 x 30 cm, sign. PD E. Jil., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Janča
(1907-1992)
Brno
Položka č.: 217753Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:07
kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Do obory
Položka č.: 274023Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:06
akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:05
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Geisler
Kytice
Položka č.: 281804Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:04
olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Geisler, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Gebhart
Inženýr
Položka č.: 276806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Birgít Fonager
Dívka s květy
Položka č.: 281797Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:02
olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Bihlmann
Mezi svými psy
Položka č.: 257206Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:01
olej, sololit, 1980, 60 x 49,5 cm, sign. PD Bihlmann 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Juraj Bartók
(1942)
Osamělá slunečnice
Položka č.: 281779Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:00
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dudek
(1954)
Pegas
Položka č.: 281204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 281203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 281199Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Plzeň sv. Mikuláš
Položka č.: 265879Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Hlava anděla
Položka č.: 281038Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 280085Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32
tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka
Položka č.: 279378Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:30
suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
Položka č.: 279373Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:20
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy se zrcadlem
Položka č.: 279370Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:16
dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu