Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 277783

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:20

    pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Souboj s drakem

    Položka č.: 276807

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:19

    akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:18

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Nedorost

    (1945-2007)

    Šašek a královna

    Položka č.: 281789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:17

    olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Opička

    Položka č.: 221688

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:16

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Highway

    Položka č.: 221689

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:15

    fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Rozhlásek

    Položka č.: 274118

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:14

    tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    Položka č.: 226688

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:13

    akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    Položka č.: 226689

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lípa

    Položka č.: 278926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:11

    pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Karel Loukota

    (1883-1944)

    Kupec

    Položka č.: 274081

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:10

    tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 270107

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Spěch I.

    Položka č.: 254864

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:08

    akvarel, papír, 42 x 30 cm, sign. PD E. Jil., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:07

    kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Do obory

    Položka č.: 274023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:06

    akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. H. Hickmann

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:05

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Geisler

    Kytice

    Položka č.: 281804

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Geisler, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Gebhart

    Inženýr

    Položka č.: 276806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Birgít Fonager

    Dívka s květy

    Položka č.: 281797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:02

    olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Bihlmann

    Mezi svými psy

    Položka č.: 257206

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:01

    olej, sololit, 1980, 60 x 49,5 cm, sign. PD Bihlmann 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Bartók

    (1942)

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 281779

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:00

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook