• Karel Müller

    (1899-1977)

    Ze Střeleckého ostrova

    Položka č.: 280766

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:26

    litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Vesnička

    Položka č.: 280745

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:44

    litografie, 1977, 27 x 40,7 cm, sign. PD J. Chudomel 77, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 280744

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:42

    ocelorytina, 1976, 11 x 13,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 15:41

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy

    Položka č.: 277166

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:44

    litografie, 12,5 x 18,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Hana Lendrová

    Vertikály

    Položka č.: 276963

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:24

    Ars protis, 40,5 x 43,5 cm, rám, textílie mírně zašlá, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Proutkař

    Položka č.: 276950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 20:16

    dřevoryt, 9,1 x 6,6 cm, sign. PD Florian, pod grafikou tišténý text, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nový model

    Položka č.: 276913

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 19:54

    tuš, glitter, papír, 23,8 x 33 cm, na pravém okraji text: No dovolte slečno, mně budete ukazovat jak mám šít kalhoty?, papír na okrajích lehce zažloutlý, u pravého horního okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 274443

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 19:08

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)

    Položka č.: 269736

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    Položka č.: 267387

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 21:06

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Petr Juřena

    Mořská panna

    Položka č.: 267205

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 20:52

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, u dolního okraje dvě nepatrné šmouhy, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Petr Juřena

    Pudl-prase

    Položka č.: 267204

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 20:50

    tuš, papír, 29,8 x 21 cm, v pravém horním rohu šedá šmouha, PD v rohu perem 47, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Koně

    Položka č.: 280275

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 20:25

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Zelený uzel

    Položka č.: 276036

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2024 19:32

    dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • H. Roos

    Noon

    Položka č.: 242580

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 18:36

    mědirytina, 12,7 x 15,5 cm, značeno LD H. Roos pinx. a PD W. French sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Karel Zeman

    Dívka na schodech

    Položka č.: 275303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:57

    lept, 18,5 x 13 cm, sign. DU Karel Zeman, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák Z. Sklenáře

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Růže

    Položka č.: 257883

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:48

    litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Kuděla

    Jan Werich

    Položka č.: 277713

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:42

    plakát, 64,5 x 95 cm, rám, fotografie byla použita jako přebal publikace Jan Kuděla: filmová fotografie, fotostudio 1998, rám mírně zašlý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • V. Fanta

    Strom ve větru

    Položka č.: 261729

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23

    olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

    Portrét manželů

    Položka č.: 246266

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:13

    2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Hermann Schmitzbonn

    (1903-1960)

    Hon na lišku (Parforsní hon)

    Položka č.: 273797

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:26

    olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ratiboř

    Položka č.: 277456

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:22

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Stavení

    Položka č.: 258384

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16

    olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Krysař

    Položka č.: 280238

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:36

    dřevoryt, 1932, 15,2 x 9,1 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Tři králové

    Položka č.: 280239

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:35

    dřevoryt, 1933, 15,2 x 9,5 cm, sign. PD Petr Pištělka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Svetlo?

    Položka č.: 280247

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:34

    lept, 1982, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, č. 50/100, DU slepotiskové razítko Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2018)

    Vystoupení

    Položka č.: 280262

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:31

    litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris M. Horníček

    Položka č.: 280234

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu