• Milan Coufal

    Devítka

    Položka č.: 231547

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:44

    pískovec, v. 32 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Milan Coufal

    Hlava Totonak

    Položka č.: 231545

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:43

    pískovec, světlý, kolorováno, frotáž, v. 28 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Položka č.: 231543

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:42

    tvárnice, v. 27,5 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Luční květy

    Položka č.: 226957

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, sign. PD Z. M. Nováková 07, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Petr Ptáček

    Texaco

    Položka č.: 225336

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214131

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 17:43

    litografie, č. 10/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky II.

    Položka č.: 121665

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 16:01

    olej, plátno, 2010, 58 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky I.

    Položka č.: 121664

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 16:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Veronika Richterová

    (1964)

    Položka č.: 204129

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:31

    lept, 35,5 x 49 cm, sign. PD Veronika Richterová , č. 8/10, při okrajích zažloutlý papír

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Major

    Kočky

    Položka č.: 204126

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:30

    serigrafie, 1980, 52,5 x 37,5 cm, sign. DU P. Major 80, autorský tisk č. 17/25, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Erika K.

    Položka č.: 204166

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:24

    suchá jehla, 29,7 x 41 cm, sign. PD Erika K, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 204169

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:22

    serigrafie, 2010, 68 x 48,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 1/100, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Inge Popelková-Kosková

    Pištec

    Položka č.: 208857

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:50

    linoryt, 1976, 20 x 15 cm, sign. PD Inge Popelková-Kosková 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 211442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 22:30

    tužka, akvarel, papír, 1929, 10,5 x 15 cm, sign. LD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 218697

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:36

    kvaš, tempera, lak, papír, 1986, 49,9 x 36,9 cm, sign. LD Monetti 86, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jonák

    Podzimní les

    Položka č.: 220888

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 21:12

    olej, plátno, 1926, 42 x 58,5 cm, sign. PD Jonák 26, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Konvolut tisků z Rajské sonáty

    Položka č.: 222172

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 20:57

    5x tisk, 1917-1920, vče cca 26 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société …

    Aktuální cena: 440 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    Položka č.: 228084

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    Položka č.: 228412

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Salač

    Portrét z profilu

    Položka č.: 228522

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 1919, 39,6 x 27,7 cm, sign. PD Salač V.B. 1919, studentská práce, papír zažloutlý, při dolním okraji natržený, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 234045

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Švec

    Položka č.: 234046

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:16

    fix, tempera, papír, 19,3 x 15,7 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, v rozích zbytky lepenky, narámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décorati…

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ženská hlava

    Položka č.: 234048

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:14

    akvarel, papír, 1965, 21,5 x 16,3 cm, sign. PD Troup, rám, DU věnování: Milé Lile k narozeninám 65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Robin Hood

    Položka č.: 234049

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:12

    tuš, pauzovací papír, 15 x 12,5 cm, rám, DU věnování: Odvárkům Tomáš, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234050

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:10

    litografie, 27 x 18,5 cm, DU sign. na kameni Troup, rám, DU věnování: Milé Lilince s přáním brzkého uzdravení Tom, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234052

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:09

    pastel, papír, 21 x 14 cm, sign. DU Troup, vzadu drobná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Mostecká věž

    Položka č.: 234051

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:08

    litografie, 19 x 28,5 cm, LD sign. na kameni Troup, rám, vpravo věnování: Milému Zámkovi Tomáš, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts déc…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Prasátko

    Položka č.: 234053

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:04

    voskovka, papír, 1984, 14,5 x 20,7 cm, sign. DU Troup, plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234885

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 22:42

    kolorovaný dřevoryt, 21,5 x 16,5 cm, značeno PD V. Florian, papír u levého okraje lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu