• Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 267327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:29

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 27/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 259372

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:48

    suchá jehla, 1983, 8 x 4 cm, sign. PD Kamila Aubrechtová 83, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Na Vltavě

    Položka č.: 250985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 21:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:44

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    Položka č.: 246738

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:30

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:26

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:50

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    Položka č.: 240746

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:36

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:04

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 267292

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:31

    litografie , 1914, 34,5 x 34,,8 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, značeno PD v desce J. Stretti-zamponi 1914, uprostřed grafiky v jednom místě proděravělý papír, při okrajích na několika místech natrženo, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    Položka č.: 267294

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:20

    linoryt, 40 x 59,5 cm, sign. PD Sedliský, č. 31/40, u horního okraje papíru nalepena papírová páska, papír zažloutlý, u pravého spodního okraje ztmavnutý rámeček, na okrajích stopy po barvě na tisk , antiqari.at Radhošťská, český malíř a grafik, vystudoval na AVU v Praze u Vratislava Nechleby, u kte…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Zátiší s citronem a okurkou

    Položka č.: 267284

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 267260

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:20

    akvatinta, mezzotinta, 22,7 x 15 cm, sign. PD E. Wänke, LD Orig. lept, papír při okrajích pokrčený a zažloutlý, u levého okraje několik šedých drobných šmouh, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tam…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Faruru

    Položka č.: 267259

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:18

    dřevořez, 14,8 x 10,3 cm, LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, papír jen velmi nepatrně ohmatán na okrajích, u dolního okraje papíru červená šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 266456

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:02

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 264351

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Vír III

    Položka č.: 264014

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:24

    akvatinta, 29,3 x 26 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 1/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 249224

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 18:04

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Strnad

    Postavy

    Položka č.: 227112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:49

    lept, 1993, 34,2 x 22,8 cm, sign. PD Strnad 93, autorský tisk, studenti Vladislava Bauera, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • D. Pilinsky

    Léto

    Položka č.: 236039

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:38

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Pradleny

    Položka č.: 236040

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:37

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Zima

    Položka č.: 236041

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:36

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Faun a dívka

    Položka č.: 198277

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:34

    tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Touha

    Položka č.: 223278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:33

    litografie, 18 x 10,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Návrhy forem na perník

    Položka č.: 237320

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:22

    4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Potok za domem

    Položka č.: 253115

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:17

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD J. Krcal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    Položka č.: 136585

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:15

    tempera, papír, 62,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Eva Janíčková

    Strom

    Položka č.: 261777

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:07

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)