• Karel Filip

    (1884-?)

    Z Kampy k Karlovu mostu

    Položka č.: 267301

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:19

    pastel, papír, 1940, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    V zákopech

    Položka č.: 216966

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:06

    linoryt, akvarel, 31 x 52 cm, zejména mimo tisk zohýbaný pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    Položka č.: 263569

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Brodění

    Položka č.: 263570

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:03

    akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radiový průzkum

    Položka č.: 263571

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:02

    akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják se zbraní

    Položka č.: 263572

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:01

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zraněný kamarád

    Položka č.: 263573

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:00

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205083

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:56

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205085

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:54

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Kostel

    Položka č.: 237385

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:46

    litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marta Vodičková - Makovská

    (1939)

    Kytice růží

    Položka č.: 266566

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:40

    olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Jan Sladký Kozina (1652-1695)

    Položka č.: 217744

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:39

    lept, 26 x 14 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Krystal

    Položka č.: 131896

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:38

    mezzotinta, 1990, 19,7 x 17,7 cm, sign. DU Cyril Urban 90, 8/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    Položka č.: 249086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:33

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 266460

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:27

    linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Anežka Řečinská - Bramborová

    (1894-?)

    Podzimní zátiší

    Položka č.: 267296

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:26

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Děvčátko

    Položka č.: 237317

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:24

    litografie, 1976, 13,6 x 10 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, 58/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka se závojem

    Položka č.: 139836

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:13

    suchá jehla, akvarel, 10,8 x 13,5 cm, sign. PD F. Ketzek, 15/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Chadima

    Na loďce

    Položka č.: 263378

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:10

    litografie, 1984, 7 x 13,7 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Ohyb

    Položka č.: 229133

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Tichý

    Astrální svět

    Položka č.: 244845

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:49

    akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 261569

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:46

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    Položka č.: 244745

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:33

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.250 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    Položka č.: 252233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Antonín Slavíček - kopie

    Červené střechy

    Položka č.: 258212

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:23

    olej, papír, 45 x 62,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Oberthor

    Dítě budící matku

    Položka č.: 267314

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:19

    mezzotinta, suchá jehla, 1959, 38,3 x 49,6 cm, sign. DU K. Oberthor 59., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Akt dívky

    Položka č.: 266286

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08

    litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    U rybníka

    Položka č.: 260164

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 15:04

    olej, plátno, karton, 13 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Hlava koně

    Položka č.: 259396

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 15:03

    tužka, papír, 1972, 38 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 255395

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:59

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu