• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    Položka č.: 250817

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 16:10

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Fontána

    Položka č.: 226677

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:34

    dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 226356

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:04

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Vladimír Ipser - návrh

    Položka č.: 266633

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 16:18

    tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Faust

    Položka č.: 262552

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:26

    tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Stará Olomouc

    Položka č.: 262543

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:20

    linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 260478

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:18

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zasněžený kostelík

    Položka č.: 260442

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)

    Položka č.: 278625

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40

    zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)

    Položka č.: 278624

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38

    kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Čert (ex libris Al. Kucík)

    Položka č.: 278613

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Hora

    (1913-2004)

    Podřipsko

    Položka č.: 278033

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:52

    linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honsa

    (1876-1937)

    Lilium auratum

    Položka č.: 278004

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30

    ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • J. Kaiser

    Tulipán

    Položka č.: 277984

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18

    litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Leknín

    Položka č.: 277127

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57

    litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ceplecha

    (1926)

    Tři hlavy

    Položka č.: 274461

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:16

    dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Rudolf Ducháč

    (1925)

    Mostecká věž a Karlův most

    Položka č.: 274454

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14

    litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Zbyněk Kočí

    Autoservis

    Položka č.: 274396

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:02

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ze sna

    Položka č.: 268080

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Hrad

    Položka č.: 268078

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22

    litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dana Holá-Charvátová

    (1938-2007)

    Dana Vlachová

    Položka č.: 266903

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 19:34

    suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Vašíček

    Probuzení jara

    Položka č.: 264702

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 18:40

    fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Štika ?

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278799

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2023 20:50

    tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Pidrman

    Pohled na Kampu

    Položka č.: 279486

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Pidrman

    Čertovka, pohled na mlýn

    Položka č.: 279487

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:52

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Hanzl

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 183862

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:47

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    Položka č.: 244388

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:44

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)