• Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Muž z profilu

    Položka č.: 276329

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:48

    uhel, papír, 16,6 x 9,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Spokojený muž

    Položka č.: 276328

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:47

    uhel, papír, 17,2 x 9,3 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Křížek

    Položka č.: 276327

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:46

    uhel, papír, 20,3 x 15,6 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Muž z profilu

    Položka č.: 276326

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:45

    uhel, papír, 18,1 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Spokojený muž

    Položka č.: 276325

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:44

    uhel, papír, 19,1 x 10,5 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Spokojený muž

    Položka č.: 276324

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:43

    uhel, papír, 17,4 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Spokojený muž

    Položka č.: 276323

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:42

    uhel, papír, 17,2 x 9,4 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Muž s houslemi

    Položka č.: 276322

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:41

    uhel, papír, 20 x 10,3 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Muž na židli

    Položka č.: 276321

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:40

    uhel, papír, 20,9 x 13,1 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Hospodyně s klíčem

    Položka č.: 276320

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:39

    uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Hrabání sena

    Položka č.: 276319

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:38

    uhel, papír, 20,1 x 15,4 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stavení na kopci

    Položka č.: 276318

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:37

    uhel, papír, 12,4 x 19,7 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Hlavy

    Položka č.: 276274

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:53

    mědirytina, 14,2 x 12 cm, značeno LD Rembrand f. a PD J. G. Hertet exc., skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Konvolut 6 grafik

    Položka č.: 276251

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:30

    2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Herbert Kisza

    Konvolut 2 grafik

    Položka č.: 276243

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:22

    2x lept, akvatinta, 1984, 11,2 x 8,3/ 11,8 x 8 cm, vše sign. PD H. Kisza 84, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Zuzana

    Položka č.: 276173

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:12

    8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Amor a dívka/Pozvánka na výstavu SVU Mánes

    Položka č.: 276163

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:02

    2x litografie, 1932, 11 x 7 / 12 x 17,5 cm, 1x sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Turnovská krajina

    Položka č.: 276161

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:00

    litografie, 1945, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Bea…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Tigrid

    (1917-2003)

    Politická emigrace v atomovém věku

    Položka č.: 276133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:32

    brož, podpis autora na titl. straně, vyd. Prostor, Praha, 1990, pův. brož, 137s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Přilba hlíny

    Položka č.: 276124

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:23

    brož, podpis a věnování autora, vyd. Práce, Praha, 1945, pův. brož, 91s., lehce opotřebeno, několik uvolněných stránek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Václav Havel

    (1936-2011)

    Portrét

    Položka č.: 276110

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:09

    plakát, 43 x 32 cm, zhotoveno pro OF Trutnov, tisk Severografia, Červený Kostelec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Surrealismus proti proudu

    Položka č.: 276101

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 14:00

    brož, vyd. Surrealistická skupina, Praha, 1938, brož, nestr. nepůvodní stav, chybí zadní část obálky, levá část přední pův. obálky přelepana papírem, Antikvariát Dlážděná, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrea…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    B. Jelínek: Na hrobích

    Položka č.: 276091

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:53

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    K. J. Erben: Živá voda

    Položka č.: 276087

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy

    Položka č.: 276062

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Marko Čermák

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    Položka č.: 276061

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20

  • Lubomír Svoboda

    Položka č.: 276862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:06

    tuš, pastel, papír, 61 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    Třemšínský mikroregion

    Položka č.: 276861

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:04

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Bouda

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 250825

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 15:12

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276783

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:52

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)