-
Macháček
Hračky
Položka č.: 281073Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:09
akvarel, tuš, olej, papír, 1942, 30 x 21 cm, sign. na zadní straně Macháček I.-42, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937)
Surrealistická kompozice
Položka č.: 277471Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:08
olej, dřevotříska, 1975, 40 x 65 cm, sign. PD ZB Kuľhavý, rám, Na zadní straně štítek s popisem, původní název: Zátišie s neoromantickou náladou. V dolní části díla a na zadní straně autorský popis. Výtvarné umění studoval soukromě. Řadu let hledal vlastní výtvarný výraz, přenášel několik rozdílných…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Kösslinger
(1926-2020)
Zahrada italského paláce s fontánou
Položka č.: 281072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:07
lept, 1979, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 13/200, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Tváře
Položka č.: 281071Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:06
lept, 14,8 x 12,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 28/125, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Houlová
Žena s šátkem
Položka č.: 281070Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:05
akvarel, uhel, papír, 1924, 30 x 22 cm, sign. PD Houlový 24, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Fousek
Ovocná mísa
Položka č.: 281069Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04
olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Petr Fiala
(1969)
Akvárium
Položka č.: 265034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:03
lept, 2008, 13 x 16 cm, sign. PD Fiala 2008, č. 49/64, PF 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Sova
Položka č.: 266586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:02
lept, 2004, 6,8 x 16,3 cm, sign. PD Fiala 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:01
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Starost o dítě
Položka č.: 281068Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:00
tuš, papír, 19 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 279011Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2024 15:02
lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
Mostecko
Položka č.: 279274Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:48
akvarel, tužka, papír, 1960, 9 x 10,5 cm, sign. PD F. Gross 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čertovka
Položka č.: 278995Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32
litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Blanka Votavová
(1933)
Kopec s topoly
Položka č.: 274303Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:02
akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. PD BVotavová, č. 32/120, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Očekávání ruských legionářů
Položka č.: 281028Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08
lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník L 65
Položka č.: 281023Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02
litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
František Peterka
(1920-2007)
Při úplňku
Položka č.: 281022Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:00
linoryt, 27,8 x 23,7 cm, sign. LD FPeterka, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Žena
Položka č.: 281021Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58
litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
George Orwell PF 1984
Položka č.: 281016Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52
lept, 1984, 13,8 x 7,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Kašperk
Položka č.: 281015Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Můra
Položka č.: 281011Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44
dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:20
lept, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rudolf Gajdoš
(1908-1975)
Koupání u Apollonova chrámu
Položka č.: 280749Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02
litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Zima
Položka č.: 280748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00
lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Antonín Homolka
(1909-1964)
Stavení
Položka č.: 280722Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28
lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06
dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Klaun
Položka č.: 280709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04
dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 278856Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56
dřevoryt, 1984, 19,8 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U potoka
Položka č.: 278855Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54
suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Belveder
Položka č.: 278851Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50
ocelorytina, 1982, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu