• Oldřich Menhart

    (1897-1962)

    Ex Libris Josef Vyskočil

    Položka č.: 269471

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:42

    dřevoryt, 1946, 3,1 x 3,5 cm, DU u okraje papíru Oldřich Menhart, dřevoryt, 1946, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Tvář (Ex Libris Zd. Hradečná)

    Položka č.: 269469

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:38

    dřevořez, 12 x 8,1 cm, sign. DU, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u levého rohu menší šmouha od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Vodník u vrby

    Položka č.: 269468

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:36

    ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    William Shakespeare (Ex Libris J. Rijsterborgh)

    Položka č.: 269467

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:34

    dřevoryt, 5,5 x 7,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)

    Položka č.: 269466

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32

    litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)

    Položka č.: 269465

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30

    litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Křížek (Ex Libris František Lukeš)

    Položka č.: 269464

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:28

    litografie, 9,5 x 6 cm, pravý dolní a levý horní roh papíru pokrčené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Loď (Ex Libris Zbyněk Rampouch)

    Položka č.: 269461

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:22

    dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Měsíční brána (Ex Libris H. Jarošová)

    Položka č.: 269460

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:20

    dřevoryt, 7,8 x 5,1 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Alexander Sergejevič Puškin (Ex Libris M. Tišelev)

    Položka č.: 269459

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:18

    dřevoryt, 6,8 x 4,2 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V mysli (Ex Libris MUDr. Z. Ondráček)

    Položka č.: 269458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:16

    ocelorytina, 5,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru jen nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)

    Položka č.: 269457

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:14

    litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Pohled z okna (Ex Libris Věra Ellederová)

    Položka č.: 269456

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:12

    dřevoryt, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex libris Ir. H. G. J. Schelling)

    Položka č.: 269455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:10

    ocelorytina, 4,9 x 3,4 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Racci nad Vltavou

    Položka č.: 246303

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 21:06

    litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:32

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Déšť

    Položka č.: 239054

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:04

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 3 x 10,2 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Úspory

    Položka č.: 239053

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:02

    lavírovaná tuš, papír, 8,7 x 13,5 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, papír zašlí, místy tmavší šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Vaření

    Položka č.: 239051

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:00

    lavírovaná tuš, papír, 6,2 x 13,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Zbojníci

    Položka č.: 239044

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:58

    tuš, tužka, papír, 25 x 17,7 cm, lehce zažloutlý papír, u dolního ookraje papíru nepatrné šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Cheben

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    Položka č.: 239015

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:44

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234140

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 19:34

    litografie, 21 x 28,5 cm, papír na okrajích ušpiněn, pravý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • A. Homolka

    Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)

    Položka č.: 226991

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:32

    litografie, 12,8 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 218382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alfréd Kindler

    (1925-2019)

    Květina ve váze

    Položka č.: 268081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 23:02

    olej, sololit, 25 x 20 cm, sign. PD Kindler, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.176 CZK (91 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Indiánská vesnice

    Položka č.: 267291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:32

    litografie, 1965, 32,4 x 59,3 cm, sign. PD V Šolta 65, č. 31/130, zažloutlý papír, kolem grafiky zažloutlý rámeček, při okrajích místy otrháno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Fayman

    Sám na cestě

    Položka č.: 267280

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:22

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD Jan Fayman, zažloutlý papír, dolní růžky papíru naraženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Svolinský

    Za závojem

    Položka č.: 267279

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:20

    lept, 17,2 x 11,6 cm, sign. PD K. Svolinský, lehce zažloutlý papír, v grafice prohlubeň v papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dům u dvou ptáčků

    Položka č.: 267278

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:18

    ocelorytina, 6,2 x 5,7 cm, sign. PD J. Švengsbír, v horní části papíru několik drobných hnědých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)