• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Gratulace

    Položka č.: 268033

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    U baru

    Položka č.: 268029

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:41

    litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na plovárně

    Položka č.: 268030

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:39

    litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Položka č.: 268028

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:37

    litografie, 21 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Ruské kostýmy

    Položka č.: 268027

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:36

    litografie, 22,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad

    Položka č.: 268026

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:35

    litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    To, co Anglie nazývá pomlčkou

    Položka č.: 268025

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:34

    litografie, 25 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Dnešní filantropové

    Položka č.: 268024

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:33

    litografie, 24 x 20,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 268021

    litografie, 17 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 268023

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:32

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pivo

    Položka č.: 268022

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:31

    litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Náčrt pořízený v divadle

    Položka č.: 268020

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:29

    litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na lovu

    Položka č.: 268019

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:28

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Bakalářský den

    Položka č.: 268018

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:27

    litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Všechno, co chceme

    Položka č.: 268017

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:26

    litografie, 27,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Přátelé

    Položka č.: 268016

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:25

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Dopis

    Položka č.: 268015

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:24

    litografie, 25 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi

    Položka č.: 268014

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:23

    litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Klobouk

    Položka č.: 268013

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:22

    litografie, 21 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Odlitek

    Položka č.: 268012

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:21

    litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, přeložený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Typy a fyziognomie

    Položka č.: 268011

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:20

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Complet ! ...

    Položka č.: 268010

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:19

    litografie, 23 x 27 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Učenec

    Položka č.: 268009

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:18

    litografie, 23,5 x 20 cm, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Šok v Salóně

    Položka č.: 268006

    litografie, 23 x 20,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 268008

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:17

    litografie, 24 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Světová výstava

    Položka č.: 268005

    litografie, 24 x 21 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Nepříjemná situace

    Položka č.: 268007

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:16

    litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Přesvědčivý argument

    Položka č.: 268002

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:14

    litografie, 24 x 20 cm, volný list, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rozmluva

    Položka č.: 268004

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:13

    litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem

    Položka č.: 268003

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:12

    litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)