• Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227084

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:16

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 227080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:12

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    Položka č.: 227023

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 226788

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:26

    olej, karton, 20,7 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Polcar

    Stromy

    Položka č.: 225223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 19:10

    kombinovaná technika, 1996, 39,5 x 39,5 cm, sign. PD Polcar Ivan 96, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Richard Šácha

    Položka č.: 224919

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 19:04

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Lokvenc

    Položka č.: 221000

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:32

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 128/150, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Václav Lokvenc

    Zátiší s telefonem, brýlemi a tulipány

    Položka č.: 220999

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:30

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 109/120, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Svatopluk Samek

    Položka č.: 220989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:26

    zinkografie, 10,6 x 8 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220988

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:24

    zinkografie, 10,8 x 7 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zátiší s rybou

    Položka č.: 224265

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 21:52

    litografie, 1968, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Říha 68, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Přemysl Povondra

    Položka č.: 224171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 21:30

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Chata u řeky

    Položka č.: 223959

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:52

    lept, 1946, 7,3 x 5,7 cm, sign. PD Fleissig 46, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Věž (Ex libris Rudolf Rumples)

    Položka č.: 223924

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:26

    lept, 11,7 x 5,6 cm, DU značeno VF, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina v bouři

    Položka č.: 222275

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:16

    dřevoryt, 1957, 12,4 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postavy

    Položka č.: 222270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:10

    dřevoryt, 1958, 12,4 x 6 cm, LU značeno ve štočku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Masopustní průvod

    Položka č.: 222263

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:04

    dřevoryt, 15 x 8 cm, sign. PD Cinybulk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Jahody

    Položka č.: 222199

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:30

    lept, 10,2 x 6,5 cm, sign. DU, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Pozdravy P. Bezručovi

    Položka č.: 222175

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:26

    dřevoryt, 1937, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F Duša, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praha s aligátorem (Ex libris Ant.Grimm)

    Položka č.: 222087

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:12

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Tošenovská

    (1924)

    Červený květ

    Položka č.: 211185

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:35

    litografie, 12,3 x 10,3 cm, monog. PD VT, 5/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Svolinského a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Oslava UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věra Tošenovská

    (1924)

    Podzimní čas

    Položka č.: 211186

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:30

    litografie, 13,2 x 10,4 cm, monog. PD VT, 5/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Svolinského a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Oslava UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Aleš Štolovský

    Horská krajina

    Položka č.: 191850

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:25

    akvarel, ruční papír, 20 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ptáček na dlani

    Položka č.: 213114

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:20

    suchá jehla, 13 x 8 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 44/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaromír Skřivánek

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 131167

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:10

    litografie, 1982, 11 x 7,4 cm, sign. PD Skřivánek 1982, 66/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Řimnáč

    Položka č.: 179417

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:05

    lept, 14,5 x 10,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeňka Pfauserová

    Pták v orobinci

    Položka č.: 201972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:45

    linoryt, 16,8 x 12,6 cm, sign. PD Pfauserová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s uzenáči

    Položka č.: 198375

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:30

    lavírovaná grafika, 1956, 30 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 56, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    Pán a jeho pes

    Položka č.: 201507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:10

    suchá jehla, 13 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nemilé překvapení

    Položka č.: 211124

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:05

    ofset, 17,3 x 11,2 cm, sign. PD Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)