• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s růží

    Položka č.: 278810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 278809

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Dlouhá cesta

    Položka č.: 278804

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 278803

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:00

    litografie, 1940, 16,2 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Václav Brožík - napodobitel

    Krávy u vody

    Položka č.: 279028

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:36

    olej, překližka, 38 x 74 cm, sign. PD VBrožík, rám, na rámu poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plachetnice

    Položka č.: 279026

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 15:32

    olej, plátno, 37 x 53 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Zdeněk Mézl

    Beran

    Položka č.: 279005

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:50

    dřevoryt, 22,7 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Dítě

    Položka č.: 279003

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:46

    litografie, 1993, 11 x 14,6 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1993, č. 19100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 279000

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Praha hudební

    Položka č.: 273927

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:40

    litografie, 1995, 27,2 x 19,2 cm, sign. LD K.Beneš 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Hra

    Položka č.: 273881

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:38

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Šest básní

    Položka č.: 265869

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:20

    bibliofilie, 2 dřevoryty a básně O. Čechová, vydal Fr. Pultr, 1984, Ex. 46/200, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Mars

    Položka č.: 255245

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2023 15:36

    tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rytíř

    Položka č.: 188090

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2023 14:58

    litografie, 1978, 29,5 x 20 cm, sign. PD K. Toman 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 278789

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:34

    litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Příroda versus stroje

    Položka č.: 268861

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 20:06

    lept, akvatinta, 1986, 29,1 x 39,3 cm, sign. PD 86, č. 8/60, zažloutlý papír, po celé ploše papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Ženská bysta

    Položka č.: 278341

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 22:48

    akvarel, tuš, papír, 1948, 16 x 11 cm, sign. PD K. Svolinský 48, pasparta, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    Vzpomínky

    Položka č.: 275815

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:30

    barevný dřevořez, 1976, 17,9 x 17,5 cm, sign. PD 76, a.t., růžky na pravé straně papíru ohnuty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 259981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:18

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    Položka č.: 256200

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Horská vesnice

    Položka č.: 249275

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:02

    dřevoryt, 12 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Kytice II.

    Položka č.: 274750

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Jeden za všechny

    Položka č.: 274651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Strom v měsíčním svitu

    Položka č.: 274423

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 21:52

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíře několik drobných nahnědlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Milan Janáček

    Kašpárek

    Položka č.: 278959

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:07

    lept, 1983, 7,6 x 5,9 cm, sign. PD M. Janáček 83, 44105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Jůny a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen skupiny Kontrast a SVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ernst Dintl

    Květina

    Položka č.: 278935

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:06

    suchá jehla, 10 x 7,8 cm, sign. PD Ernst Dintl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    Žíznivý poutník

    Položka č.: 278936

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:05

    lept, monotyp, 11,4 x 7,9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 80/80, Exlibris František Vencl, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Noty

    Položka č.: 278943

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:02

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Zimní pole

    Položka č.: 278927

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2023 18:25

    akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Nová radnice v Brně

    Položka č.: 265070

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:47

    lept, 1951, 33 x 20,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, značeno na desce PD Vondrouš 1951, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)