• Bohumil Ullrych

    Sedící dívky

    Položka č.: 220895

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:20

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 220894

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:18

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu řeky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 220892

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:16

    tužka, akvarel, papír, 1925, 50,5 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 25, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody a Krajina

    Položka č.: 220889

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:14

    2x tužka, kvaš, papír, 20 x 30 a 14,5 x 20,7 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráby

    Položka č.: 220571

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:06

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 87, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Velké plachetnice

    Položka č.: 220570

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:04

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 88, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní den (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219500

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:02

    tužka, kvaš, papír, 1929, 50 x 36 cm, sign. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219498

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1926, 34,5 x 49,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U rybníka (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219497

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:58

    tužka, kvaš, papír, 1925, 16,8 x 29,4 a 16 x 25,8 cm, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Malá Strana (PF 1970 Václav Grégr)

    Položka č.: 218184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:46

    litografie, 1969, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Položka č.: 215581

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:28

    lept, 1987, 12,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Pileček 87, č. 27/110, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 215211

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:18

    tužka, kvaš, papír, 1939, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 214284

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:15

    olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • M. Benda

    Sasanky

    Položka č.: 213872

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:09

    olej, karton, 28,5 x 21 cm, sign. PD M. Benda, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie žen (Konvolut 7 kreseb)

    Položka č.: 208852

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:40

    tužka, kvaš, pero, papír, 1926, 49 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v šátku

    Položka č.: 208849

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:36

    tužka, kvaš, papír, 26 x 16 cm, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 208842

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:34

    tužka, kvaš, papír, 1926, 35,5 x 49 cm, sign. Ulrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 208386

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:28

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    Položka č.: 208211

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:24

    tužka, kvaš, papír, 1917, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 17, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozhovor a U vody

    Položka č.: 208208

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:22

    2x tužka, kvaš, papír, 1912, 15 x 18 a 11,5 x 18 cm, sign. Ullrych 12, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 206915

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:20

    tužka, kvaš, papír, 22 x 30 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící ženy

    Položka č.: 206487

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 17,6 x 24,4 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lidé (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 206482

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hladový pes

    Položka č.: 206087

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:06

    kvaš, papír, 1917, 27,3 x 32,7 cm, sign. PD B Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody se psem

    Položka č.: 206083

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:02

    tužka, tuš, kvaš, papír, 11,7 x 18 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslava Zychová

    Krajinka

    Položka č.: 235157

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:55

    lept, 7,4 x 4,9 cm, sign. PD M. Zychová, 60/100, ex libris dr Josef Stejskal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Eva Vlasáková

    Dívčí profil s květinou

    Položka č.: 235161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:53

    dřevoryt, 17,5 x 9,2 cm, sign. LD Eva Vlasáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alena Turková

    Portrét dívky

    Položka č.: 206615

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:50

    akvarel, tuš, papír, 41,8 x 29,7 cm, natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Jiří Škopek

    (1933)

    Český lev a medvěd

    Položka č.: 235182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 21 cm, sign. PD J. Škopek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Týnský chrám

    Položka č.: 235147

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:46

    dřevoryt, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD Pavel Šimon, PF 1949, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)