• Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    Položka č.: 247042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:24

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 246794

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:16

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 246718

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:04

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:16

    Aktuální cena: 270 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:52

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Dětské hry se psem

    Položka č.: 226296

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:42

    tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:04

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Souček

    K Týnskému chrámu

    Položka č.: 267443

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 21:20

    akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Souček

    Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží

    Položka č.: 267442

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 21:18

    akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Milena Dvořáková

    Hommage á Antonio Vivaldi

    Položka č.: 267426

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:46

    litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Miroslav Pošvic

    Let

    Položka č.: 267407

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:10

    litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 262395

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 19:00

    akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 248658

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 18:10

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem. , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 244464

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Ulice

    Položka č.: 259270

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy v předklonu

    Položka č.: 179455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:45

    tužka, papír, 26,9 x 19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy opírající se

    Položka č.: 179457

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    Položka č.: 179458

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Adam a Eva u stromu moudrosti

    Položka č.: 267912

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:33

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 234272

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:31

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Procházka

    Položka č.: 267902

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:25

    suchá jehla, 8 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Déšť

    Položka č.: 267901

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:24

    suchá jehla, 7,8 x 18,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krmení holubů

    Položka č.: 267900

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:23

    suchá jehla, 15 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zastávka u řeky

    Položka č.: 267853

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:10

    litografie, 1965, 31,2 x 42,5 cm, sign. PD J. Říha 65, 22/200, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Mikeš

    Z Vážské kaskády

    Položka č.: 192900

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2022 18:04

    linoryt, 1964, 24,8 x 40,2 cm, sign. PD Jan Mikeš 64, 46/200, vydalo Armádní výtvarné studio v Praze v srpnu 1964 na paměť dvacátého výročí slovenského národního povstání, žák prof. J. Nováka na SPŠG v Praze, poté studium na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Milan Víšek

    Položka č.: 190392

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:53

    litografie, 38 x 33,5 cm, sign. DU Milan Víšek, žák prof. J. Kubičky na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    Vlastní podobizna

    Položka č.: 267926

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:52

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)