Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris MUDr. Marie Klímková

    Položka č.: 279404

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10

    litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Exlibris

    Položka č.: 279401

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04

    suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Krajina

    Položka č.: 277309

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 17:26

    tuš, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Toaleta

    Položka č.: 279347

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:22

    tuš, papír, 1930, 31,5 x 22,5 cm, sign. PD Lev 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Emil Fejk

    (1896-?)

    Chalupy

    Položka č.: 274316

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:18

    olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Kovařík, Mráček

    Interkosmos

    Položka č.: 267245

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:06

    ocelorytina, 11 x 17 cm, rám, 1. výročí společného letu, podpis Vl. Remek a A. Gubarev, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Krajina

    Položka č.: 251689

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46

    tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:08

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278921

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56

    17x reprodukce, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278920

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54

    18x litografie, různé velikosti cm, vše sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278919

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:52

    15x dřevoryt, různé velikosti cm, 14x sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278917

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:48

    12x mědirytina, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Rožďálovice

    Položka č.: 278900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:24

    měkký kryt, 1954, 20,5 x 33,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší

    Položka č.: 278885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:00

    litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Novoměstská radnice

    Položka č.: 278884

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:58

    litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Piety na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 278867

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:42

    dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Frýdštejn

    Položka č.: 278866

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40

    dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Hradčany

    Položka č.: 278853

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:14

    ocelorytina, 11 x 13,7 cm, sign. PD v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Prašná brába

    Položka č.: 278852

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:12

    ocelorytina, 14,2 x 8,2 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Máchovský motiv

    Položka č.: 278846

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04

    litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Klobouky

    Položka č.: 267239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2023 15:40

    tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Makoň

    Portrét muže

    Položka č.: 276955

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 20:56

    tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Krajina se třemi stromy

    Položka č.: 274664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 19:08

    reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Automobilka

    Položka č.: 274647

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:54

    tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 440 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na pastvě

    Položka č.: 274483

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:22

    dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Pohledy na město (Svatební oznámení Petra Malá a Zdeněk Troup)

    Položka č.: 270460

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:12

    litografie, 22,5 x 49,8 cm, 3x signatúra M. Troup, pozvánka přeložená na tři části, na každé tištěná grafika, papír lehce zašlý a jemně zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Čepice

    Položka č.: 269978

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:04

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ludmila Mazancová

    (1944)

    Krajina

    Položka č.: 279034

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:54

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 278769

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:26

    tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    Chrliče

    Položka č.: 267427

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 20:14

    litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook