Loď

    Položka č.: 228694

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 14:10

    olej, plátno, 35 x 70 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Lhoták?

    Položka č.: 228663

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 14:05

    pastel, papír, 49 x 71 cm, sign. PD JLhoták?, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 227994

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 14:00

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kostky vrženy

    Položka č.: 227993

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:55

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Postava

    Položka č.: 227992

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:50

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kázání

    Položka č.: 227991

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:45

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pár

    Položka č.: 227990

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:40

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Smrtka

    Položka č.: 227989

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:35

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 227987

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:30

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 227986

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:25

    tuš, papír, 1967, 10 x 8,5 cm, DU značeno k 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Křižovatka

    Položka č.: 227985

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:20

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chalupa

    Položka č.: 227984

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Kus salámu

    Položka č.: 227983

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 227982

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:05

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Eva Činčerová

    Vojáci

    Položka č.: 227981

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:00

    lept, 1975, 36 x 25,8 cm, sign. PD Činčerová 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 227980

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:55

    lept, 14 x 8,2 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář dívky

    Položka č.: 227979

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:50

    lept, 8,6 x 7,3 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Procházková

    Sedící postava

    Položka č.: 227978

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:45

    lept, 24,8 x 24,6 cm, sign. PD Eva Procházková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vilgus

    Zahrada

    Položka č.: 227977

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:40

    serigrafie, 18 x 18 cm, sign. DU Karel Vilgus, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hedvika Vilgusová

    (1946-2007)

    Klaun

    Položka č.: 227976

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:35

    litografie, 1984, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 84, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sivko

    (1923-1974)

    Stromy

    Položka č.: 227975

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:30

    lept, 1984, 33 x 24,1 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, č. 182/200, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Anna Khunová

    Okno

    Položka č.: 227974

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:25

    lept, 1974, 21,7 x 16,8 cm, sign. PD A. Khunová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jitka Walterová

    Tvář pod maskou

    Položka č.: 227973

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:20

    akvatinta, 1979, 21,1 x 15,1 cm, sign. PD J. Walterová 1979, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Erazim?

    Kočka

    Položka č.: 227972

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:15

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Erazim

    Postavy

    Položka č.: 227971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:10

    litografie, 1979, 18,7 x 12,9 cm, sign. PD M. Erazim 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Podzim

    Položka č.: 227970

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:05

    lept, akvatinta, 24 x 15,1 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    Položka č.: 227968

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:00

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Zrcadlo

    Položka č.: 227967

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Erazim

    Voják

    Položka č.: 227966

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:50

    lept, mezzotinta, 21 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Jirka

    Orloj

    Položka č.: 227964

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:45

    lept, 19,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Jirka, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)