• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Padající hvězda

    Položka č.: 259099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 16:04

    lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Šaman

    Položka č.: 258012

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 15:58

    serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    Otokar Březina

    Položka č.: 274632

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 22:18

    dřevořez, 1967, 14,6 x 9,9 cm, sign. PD J. Mádlo, papír lehce zažloutlý, v pravém dolním rohu patrná progumovaná stopa po tužce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Z Capri

    Položka č.: 267097

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:54

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočes…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Capri a Nacapri

    Položka č.: 267096

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:52

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Marina Richter

    Žena v klobouku

    Položka č.: 266772

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 20:14

    litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 264936

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:38

    tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 264935

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:36

    tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Narození

    Položka č.: 264934

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:34

    tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČU…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • J. Šafránek

    První sníh

    Položka č.: 264705

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:32

    dřevoryt, 1988, 9,9 x 10,9 cm, sign. PD J. Šafránek 1988, pasparta, č. 56/70, DU První sníh, papír nepatrné zažloutlý, páska kolem pasparty lehce zažloutlá a zašlá, v dolním pravém rohu páska lehce otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Konstantin Sofronov

    (1897-?)

    Obrazy z cest

    Položka č.: 264697

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 19:28

    3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 260064

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 18:30

    barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Hubert Děrda

    (1923-?)

    Na procházce v parku

    Položka č.: 259065

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2023 18:12

    olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Aleš Kublák

    Zrcadlo v předpeklí

    Položka č.: 275663

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 19:31

    olej plátno, 2023, 40 x 30 cm, PD monogr. AK 23

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Čas klekání

    Položka č.: 275662

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 19:30

    olej plátno, 2022, 40 x 30 cm, LD monogr. AK 22

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jindřich Pileček

    (1930-2013)

    Brána času

    Položka č.: 275651

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 19:19

    lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Mystický kámen

    Položka č.: 275650

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 19:18

    lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ivan Novosad

    Doteky

    Položka č.: 263780

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 18:40

    linořez, 2013, 11 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Novosad

    Diamanty

    Položka č.: 263779

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2023 18:39

    linořez, 2009, 18 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Promenáda na Václavském náměstí

    Položka č.: 269951

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 21:50

    litografie, 15 x 11,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, LD P.F. 1919!, PD v kameni 21. XII.1918, zažloutlý papír, na okrajích místy skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichov…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 254260

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 21:02

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Stanislav Hanzík

    Položka č.: 251945

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 20:56

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:40

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    Položka č.: 242938

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:06

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:44

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    Položka č.: 218542

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:08

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:02

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Václav Teichmann

    Multitasking

    Položka č.: 267397

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2023 21:26

    tuš, papír, 28,7 x 35 cm, levý dolní roh papíru pokrčen, v pravém dolním rohu šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)