• P. Kroupa

    Busta s holubem

    Položka č.: 235159

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:18

    suchá jehla, 1981, 11,1 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 235187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, 1940, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Váza

    Položka č.: 175054

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:15

    litografie, 28,5 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 42/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Natalia

    Položka č.: 175055

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:14

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Rostliny

    Položka č.: 235162

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:13

    litografie, 1983, 13,3 x 7,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Andělíčci

    Položka č.: 235163

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:03

    litografie, 9,8 x 8,5 cm, značeno DU v tisku MFK, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ležící

    Položka č.: 235186

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:01

    kamenorytina, 7 x 11,9 cm, značeno PD na kameni CB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Domovní znamení

    Položka č.: 184285

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:38

    18x lept, 15 x 10 - 9 x 11 cm, vše sign. PD K. Votlučka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Vrba ve větru

    Položka č.: 235210

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:34

    litografie, 1948, 21,3 x 14,8 cm, sign. PD M. Švabinský, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société National…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    St. Nikolauskirche u. Wenzelskapelle in Znaym (Znojmo)

    Položka č.: 223158

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:32

    ocelorytina, 1938, 16,7 x 10,2 cm, značeno LD v desce Würbs gez. a PD Rybička gest., ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Marienbad (Mariánské Lázně)

    Položka č.: 223159

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:31

    ocelorytina, 1938, 10,8 x 15,3 cm, značeno LD v desce Gurk gez. a PD Stahlstich v. Rybička in Prag, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The Leg - Itimate Drama

    Položka č.: 209268

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:25

    litografie, 35,8 x 22,7 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Znaim (Znojmo)

    Položka č.: 223157

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:21

    ocelorytina, 1938, 12 x 15,5 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mühlhausen (Nelahozeves)

    Položka č.: 223160

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:20

    ocelorytina, 1938, 11,5 x 15,3 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Schwalbennest (Německo)

    Položka č.: 223161

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:19

    ocelorytina, 1938, 12,1 x 15,8 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Soud

    Položka č.: 227599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 31,5 x 22 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hermann Hirzel

    (1864-1939)

    Cypřiše

    Položka č.: 193339

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:08

    lept, 1894, 25 x 18 cm, značeno LN v desce H. Hirzel 1894

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 235190

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:04

    lept, 19,1 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor III.

    Položka č.: 131936

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:06

    tuš, papír, 12,5 x 10,2 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor IV.

    Položka č.: 131937

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:05

    tuš, papír, 21,4 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor V.

    Položka č.: 131938

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:04

    tuš, papír, 27,1 x 12,9 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Humor v koláži I.

    Položka č.: 131939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:03

    koláž, papír, 27,4 x 12,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 235219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Nositelé svatých

    Položka č.: 215725

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:20

    2x mezzotinta, 2012, 19,7 x 14 cm, sign. PD Jan Hísek 2012, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Romantická krajina

    Položka č.: 235196

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:31

    olej, plátno, 37 x 48,5 cm, rám, značně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 233250

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:41

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Bělka

    Zátiší s jablky, hruškami a vinnými hrozny

    Položka č.: 230330

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:26

    olej, karton, 1948, 37 x 50 cm, sign. PD J. Bělka 48, rám

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Kapradí

    Položka č.: 230110

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:23

    olej, plátno, karton, 1963, 64 x 48,5 cm, sign. PD Lev 63, rám, vzadu popsáno autorem a věnování: Za přátelské vztahy na vzpomínku J. Foltinskému věnuje Lev Šimák 1977, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    Položka č.: 226510

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:16

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD paul Robert, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)