• Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original X)

    Položka č.: 269439

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:58

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IV)

    Položka č.: 269437

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:54

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IX)

    Položka č.: 269436

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:52

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Z Hradčan - jaro II

    Položka č.: 268516

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 19:10

    lept, 33,7 x 31,7 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268514

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 19:06

    akvatinta, 1919, 24,8 x 30,2 cm, sign. PD J. Stretti Zamponi, značeno v desce PD Jar. Stretti Zamponi 1919, rám, na rámu oděrky, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Milan Kyzour

    (1932-2000)

    Osamělá dominanta

    Položka č.: 267820

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 18:56

    olej, sololit, 61 x 54 cm, rám , na zadni straně štítek ČFVU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Blanka Votavová

    (1933-2018)

    Stopy času

    Položka č.: 266568

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 18:46

    akvatinta, 1989, 35,3 x 29 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 9/11, zezadu na papíru autorské razítko, horní okraj papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Blanka Votavová

    (1933-2018)

    Jádro

    Položka č.: 260036

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 18:10

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír těsně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zahradní branka

    Položka č.: 274578

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:34

    lept, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 155/200, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Hanns Leisch

    Wien, Stefansdom

    Položka č.: 274568

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:14

    lept, 9 x 6,3 cm, sign. PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Maria Stiesen

    Položka č.: 274569

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:13

    lept, 7,9 x 5,3 cm, sign. PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Hanns Leisch

    Wien, Schönbrunn

    Položka č.: 274571

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:11

    lept, 8,3 x 7,5 cm, značeno PD Leisch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Markéta Kolářová

    Tahiti

    Položka č.: 255464

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:10

    linoryt, 17,7 x 15,8 cm, monogr. PD MAK, 43013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 242648

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:02

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD F. Emler, rám, 61/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Marie Blabolilová

    Šípky v zimě

    Položka č.: 274562

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 18:01

    lept, 11,4 x 9,6 cm, sign. PD M. Blabolilová, pasparta, 21/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Vystoupení z rámu

    Položka č.: 226864

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:59

    koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice III.

    Položka č.: 243481

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:49

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Vojáci

    Položka č.: 268810

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:30

    olej, deska, 35 x 48 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Položka č.: 274522

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:22

    olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Houbařské zátiší

    Položka č.: 274493

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2023 18:45

    olej, dřevo, 30 x 39,5 cm, rám, Rudolf Jindřich (21.1.1882 Touškov u Plzně - 16.4.1968 Praha) malíř, grafik a restaurátor, vystudoval v letech 1902 až 1906 vídeňskou Akademii u profesora Aloise Deluga. Krátce také studoval na pražské Akademii (1905 až 1906) u profesora Rudolfa Ottenfelda. Stál u zro…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 268903

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2023 18:28

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 250112

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2023 18:02

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ukřižování

    Položka č.: 259406

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2023 18:01

    litografie, 1942, 46,7 x 31,2 cm, sign. PD Jan Bauch 42, č. 38/500, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 274289

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 14:19

    reliéfní tisk, 19 x 8 cm, sign. PD Válek, Antikvariát Ostrovní, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Položka č.: 274256

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:46

    lept, 1994, 16 x12 cm, sign. DU KŠafář, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Svolinský

    Váza s kvítím a sýkorkami

    Položka č.: 274243

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:33

    litografie, 1938, 42,5 x 35 cm, značeno PD v tisku K. Svolinský 1938, v dolní části ořízlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslava Severová

    Zašívání

    Položka č.: 274216

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:06

    lept, 21 x 16 cm, sign. PD Severová, č. 45/45, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 274213

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:03

    olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 274188

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:38

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Fritz Pontini

    (1874-1912)

    Ves u rybníka

    Položka č.: 274186

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:36

    akvarel, papír, 24,5 x 35 cm, sign. PD F. Pontini, rám

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu