• Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    Položka č.: 207242

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    Položka č.: 237996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    Položka č.: 236353

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:56

    olej, plátno, 46 x 61 cm, sign. PD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    Položka č.: 229906

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    Položka č.: 236590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 241072

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zrcadlo

    Položka č.: 215729

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:21

    lept, 1998, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD istler 98, 114/150, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Havlovec

    Les v zimě

    Položka č.: 241075

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD Havlovec, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 237430

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:07

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 239941

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:37

    Aktuální cena: 1.099 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 239940

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:33

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 239930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:23

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 239929

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:22

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    Položka č.: 239925

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:18

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 239900

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:53

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 16,6 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jovan Dezort

    Tramvaje na Václavském náměstí

    Položka č.: 239889

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:42

    fotografie, 30,3 x 31 cm, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

  • James Janíček

    Tři hlavy

    Položka č.: 239887

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Babylon

    Položka č.: 239871

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:24

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 239842

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:55

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    Položka č.: 239836

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:49

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)