• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knihám Františka Běhounka

    Položka č.: 224633

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:50

    56x kresba, cca 30 x 21 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • František Čihák

    (1907-?)

    Položka č.: 222231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:10

    olej, plátno, 35 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dudák

    Položka č.: 222132

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:50

    litografie, 21,5 x 15,8 cm, sign. PD AMoravec, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Květoslava Jadrníčková-Zikudová

    (1921-2005)

    Dívka s růží

    Položka č.: 220926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:14

    linoryt, 1964, 15,7 x 7,5 cm, sign. PD K Jadrníčková 64, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Egypt (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220575

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 83, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Řecko (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220574

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:06

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 84, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Vikingové (předloha k leporelu Lodě a moře)

    Položka č.: 220573

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:04

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 85, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka M2

    Položka č.: 218900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:38

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky (PF 2018)

    Položka č.: 228494

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:22

    litografie, 2017, 18,2 x 8,5 cm, sign. PD Jano Valter 2017, č. 78/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Ve spíži (PF 2011)

    Položka č.: 228491

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:20

    kombinovaná technika, 2010, 7 x 19 cm, sign. PD Jano Valter 2010, č. 68/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Čísla (PF 2009)

    Položka č.: 228490

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:18

    kombinovaná technika, 2008, 16,9 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Položka č.: 228481

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:06

    litografie, 1984, 18,3 x 10 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 23/200, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Daniela Havlíčková

    Úsměv

    Položka č.: 228473

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:50

    lept, 6,5 x 4,5, sign. DU DHavlíčková cm, č. 16/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočky v kruhu (PF 2017)

    Položka č.: 228470

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:46

    kombinovaná technika, 2016, 17,6 x 8 cm, sign. PD Jano Valter 2016, č. 90/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Kočka a vrána (PF 2012)

    Položka č.: 228468

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:44

    kombinovaná technika, 2011, 17,5 x 8,2 cm, sign. PD Jano Valter 2011, č. 67/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová

    Poutník (Ex Libris A. N.)

    Položka č.: 228462

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:32

    suchá jehla, 11,6 x 6,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 197/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 228446

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 48, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 228445

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:10

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 44, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Položka č.: 228438

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 22:03

    lept, 1966, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD, rám, zkušební tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

    Položka č.: 228430

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 21:56

    litografie, 23,5 x 16 cm, DU značeno na kameni, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 228325

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 21:40

    reliéfní grafika, 16,5 x 11 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Vach

    Týnská ulička

    Položka č.: 228025

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 20:46

    lept, 22 x 13,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 228024

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 20:44

    lept, 21 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Camille Van Hyfte

    (1886-1966)

    Kytice růží

    Položka č.: 227279

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 20:08

    olej, sololit, 30,3 x 22,5 cm, sign. LD Van Hyfte, rám, krakelováno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Dobrovolný

    Koně (Ex libris Žofie Uhlířová)

    Položka č.: 227034

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 19:54

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Dobrovolný, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Kotas

    (1909-1981)

    Pierot (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226988

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 19:20

    suchá jehla, 1944, 7,8 x 5,7 cm, sign. PD Jaroslav Kotas 1961, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Kratochvíla a F. Kysely na VŠUP v Praze, C. Boudy a K. Lidického na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstraktní hlava

    Položka č.: 226769

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 19:08

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 15 cm, rám, zašpiněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Strážce

    Položka č.: 226764

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 19:04

    dřevoryt, 17 x 11 cm, sign. PD Konůpek, rám, na paspartě zažloutlé skvrny, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Konůpek

    Říman

    Položka č.: 226763

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 19:02

    lept, 12 x 8,5 cm, sign. PD Konůpek, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olga Vychodilová

    V zahradě

    Položka č.: 217742

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 20:20

    lept, 20 x 12 cm, sign. PD OlgaVychodilová, 55/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)