• Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228428

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228427

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    Položka č.: 228423

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:38

    dřevoryt, 2001, 17,4 x 11,3 cm, sign. LD V. Pechar 01, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav J. Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 228372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:36

    lept, 1992, 9,7 x 14,5 cm, sign. PD J J Králík 92, č. 23/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Liebrekes

    Pohled ze Štvanice k mostu císaře Františka Josefa a k Hradčanům

    Položka č.: 228191

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:28

    kolorovaná mědirytina, 16,4 x 24,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Komárno od písečných hor

    Položka č.: 228185

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:24

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, vyryl J. Riegel, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Šumava

    Položka č.: 228147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:20

    tužka, kvaš, papír, 1917, 21 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prales u Boubína

    Položka č.: 228146

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:18

    tužka, kvaš, papír, 1917, 12,7 x 18,5 cm, sign. PD B. Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 227639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:14

    akvarel, papír, 41,5 x 55,3 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Emil Holárek

    (1867-1919)

    Karneval života

    Položka č.: 227624

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:12

    lept, 14,5 x 23 cm, LD monogr. E.H. značeno v tisku Holárek, rám, vzdu tužkou popsáno, provenience z pozůstalosti malíře Emila Holárka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a F. Sequense na AVU v Praze, člen spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Šíp

    Položka č.: 227079

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:08

    litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    Položka č.: 227032

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:56

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Sklizeň (Ex libris Frant. Venera)

    Položka č.: 227010

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:54

    lept, 7,5 x 5,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vrána s čápem

    Položka č.: 223963

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:40

    dřevoryt, 8,7 x 12 cm, sign. DU Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    Položka č.: 223962

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:38

    zinkografie, 1926, 8,2 x 6,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Děti

    Položka č.: 223961

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pirát (Ex libris Josefa Vosečka)

    Položka č.: 223953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:32

    lept, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Maska (Ex libris F. Smažík)

    Položka č.: 223946

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:30

    lept, 6 x 3,5 cm, sign. DU Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Okno (M. Helcelet)

    Položka č.: 223938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:26

    lept, 11,3 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Chřipka (Ex libris Otakar Hradečný)

    Položka č.: 223934

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:24

    zinkografie, 1942, 11 x 8,3 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 222189

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:58

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Položka č.: 221821

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:38

    linoryt, 32 x 21,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 221002

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:32

    litografie, 8,8 x 12,8 cm, sign. PD, rám, č. 2/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Kázání

    Položka č.: 220979

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:24

    litografie, 19,2 x 13 cm, PD značeno KPK, č. 134, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Kompas

    Položka č.: 220934

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:18

    lept, 1978, 17,5 x 8,7 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Vlci, pes a buvol (str. 174, obr. 16)

    Položka č.: 220593

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:12

    škrábaná křída, tuš, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 42, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Dva v noci na koni (str. 404, obr. 32)

    Položka č.: 220591

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:11

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 39, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Šamanský obřad (str. 323, obr. 26)

    Položka č.: 220592

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:10

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 41, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Setkání s gepardem (str. 334, obr. 27)

    Položka č.: 220590

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:09

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 38, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Brožík?

    Pasačka

    Položka č.: 220144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:02

    olej, karton, 23,5 x 11,5 cm, rám, vzadu připsáno V. Brožíkovi, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)