• Václav Mezera

    Zahrad

    Položka č.: 280899

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:09

    pastel, karton, 24 x 31 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1952)

    Voják

    Položka č.: 280867

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:07

    tuš, papír, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD František P. Malý, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • F. Machač

    Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry

    Položka č.: 280934

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    V zimě

    Položka č.: 280827

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nový svět

    Položka č.: 280824

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:18

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď

    Položka č.: 280830

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nerudova ulice

    Položka č.: 280956

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:13

    lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Egon Kobe

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 280825

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:10

    lept, 15,5 x 12 cm, sign. PD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Kampa

    Položka č.: 280936

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:08

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Karlův most

    Položka č.: 280937

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:07

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jarmila Čermáková

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 280957

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:03

    suchá jehla, mezzotinta, 29 x 16,8 cm, sign. PDJ. Čermáková, pasparta, č. 38/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jarmila Čermáková

    Zahrady pod Pražským hradem

    Položka č.: 280958

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:02

    suchá jehla, mezzotinta, 34 x 20 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kubistická lampa Emila Králíčka

    Položka č.: 280891

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:00

    litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi

    Položka č.: 280742

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:54

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1973

    Položka č.: 280739

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1964

    Položka č.: 280738

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:46

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    Růže

    Položka č.: 280736

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:42

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Pištec

    Položka č.: 280735

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:40

    mědirytina, 1951, 8,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1948

    Položka č.: 280734

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:38

    mědirytina, 1947, 6,8 x 3,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1969

    Položka č.: 280732

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:34

    litografie, 1968, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét muže

    Položka č.: 280730

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 16:30

    mědirytina, 9,5 x 6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280710

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:50

    dřevoryt, 12,7 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Muzeum v Opavě

    Položka č.: 280708

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:46

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Tábořiště

    Položka č.: 280707

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Bertramka

    Položka č.: 280704

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel Narození Panny Marie v Písku

    Položka č.: 280706

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:42

    Aktuální cena: 1.320 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chodovská tvrz

    Položka č.: 280705

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:40

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na Strahovský klášter

    Položka č.: 280703

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:39

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Marika Debelger

    Položka č.: 280702

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:37

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Karlův most

    Položka č.: 280701

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:32

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)