Rostlina (Ex libris )

    Položka č.: 269968

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:58

    dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)

    Položka č.: 269967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:56

    litografie, 9 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský vládce

    Položka č.: 269966

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:54

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 197/200, DU P.F. 1972, zašlý papír, pravý horní růžek naražen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Našeptávač

    Položka č.: 269964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:50

    ocelorytina, 3,1 x 2,9 cm, sign. PD J. Švengsbír, dolné rohy papíru lehce pokrčené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kuželovská slivovice

    Položka č.: 269961

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:44

    ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, značeno v desce LD Švengsbír, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout

    Položka č.: 269960

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:42

    dřevoryt, 7 x 5 cm, sign. PD J. Švengsbír, papír na okrajích mírně ušpiněn - pravděpodobně tiskací barvou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 269958

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:38

    ocelorytina, 1979, 18,2 x 10,2 cm, sign. PD J. Švengsbír, DU J. A. Švengsbír - delineavit et sculpsit 1979, na papíru drobounké žluté tečky, u pravého okraje v horní části lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Touha

    Položka č.: 266914

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:24

    mezzotinta, 2003, 14 x 15 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 74/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

  • Josef Liesler

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 267289

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:22

    litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    Položka č.: 258284

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 18:35

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Galeristka Mona L. s mobilem

    Položka č.: 270019

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 19:11

    tisk, 2008, 17 x 11,5 cm, sign. PD F. Zálešák 2008, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Malá Strana

    Položka č.: 259311

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 19:02

    suchá jehla, 13 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, 19/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Mladá žena

    Položka č.: 139108

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:53

    litografie, 10 x 11,6 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Věž

    Položka č.: 270049

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:49

    lept, 1977, 16 x 8 cm, sign. PD P. Melan, č. 37/50, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Viribus unitis

    Položka č.: 269996

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:47

    dřevoryt, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 330 CZK (14 €)

  • Jiří Mádlo

    Zbortěné harfy tón, ztrhané strůny zvuk... K. H. M.

    Položka č.: 131116

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:45

    litografie, 1974, 17,1 x 10,6 cm, sign. PD J. Mádlo 1974, 155/200, Ex Libris RNDr. Václav Šmejkal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2018)

    Karlův most

    Položka č.: 259332

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:44

    litografie, 13 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Mádlo, č. 11/125, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s vázou a pohárem

    Položka č.: 270045

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:41

    linoryt, 1970, 13,7 x 9 cm, sign. DU V. Komárek 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    První krůčky

    Položka č.: 270043

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:40

    litografie, 1977, 14 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Dýně

    Položka č.: 211888

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:35

    lept, ruční papír, 8,2 x 5,5 cm, sign. PD Z. Táborská, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jabloň

    Položka č.: 242625

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:22

    linoryt, 21 x 10 cm, sign. PD Houra 83, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Vzpomínání

    Položka č.: 242628

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:21

    linoryt, 17 x 10,2 cm, sign. PD Houra 87, vzadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Z Kampy

    Položka č.: 121871

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:14

    2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Olga Čechová

    (1925)

    Vlny

    Položka č.: 211860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:09

    dřevoryt, 1987, 8,1 x 7,1 cm, sign. PD Olga Čechová 87, p. f. 88, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Holl…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Daniela Benešová

    Položka č.: 260089

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:05

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Odlet vzducholodí

    Položka č.: 270047

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04

    litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Daniela Benešová

    Strom

    Položka č.: 270042

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:01

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Mikoláš Axmann

    Na řece

    Položka č.: 188223

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2023 18:01

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladislav Wimmer

    Stůl v zahradě

    Položka č.: 231367

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 19:00

    litografie, 1967, 31,9 x 16,7 cm, sign. PD V. Wimmer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 254694

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:31

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD JMajer, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)