• Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 221600

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 23:04

    litografie, 1964, 61 x 32,3 cm, sign. DU K. Oberthor, rám, č. 175 /190, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6645 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Múza (Ex libris J. a M. Buchtovi)

    Položka č.: 220913

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:30

    lept, 12,3 x 9 cm, sign. DU OlgaVychodilová, rám, č. 14/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Krajina ve větru

    Položka č.: 220531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:24

    litografie, 9,5 x 12,3 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pař…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2077 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 218464

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:14

    akvarel, papír, 1942, 35,8 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    Položka č.: 218453

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1943, 38 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Marie Jančáková

    Položka č.: 218413

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:10

    lept, 14,3 x 9 cm, LD značeno v desce K, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6624 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris arch. Fr. Kozák

    Položka č.: 218411

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 22:08

    lept, 14,7 x 11 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Zahradnice ( Z knihovny Marie Jančákové)

    Položka č.: 218364

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 21:52

    lept, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD Konůpek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Venezia

    Položka č.: 218246

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 21:40

    olej, sololit, 17,8 x 13,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3288 Historie příhozu

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Znaky

    Položka č.: 217654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 21:16

    akryl, papír, 2007, 25,5 x 9,8 cm, sign. PD Bob 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5596 Historie příhozu

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Černínský palác v Praze

    Položka č.: 217568

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 21:06

    mědirytina, 9,8 x 15,3 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Plánovací kalenář 1989 - návrh

    Položka č.: 217435

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 21:00

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5101 Historie příhozu

    Marilyn Monroe (kalendář na rok 1955)

    Položka č.: 215121

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:36

    tisk, 43 x 25,3 cm, při okrajích zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Spící

    Položka č.: 214303

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:24

    linoryt, 14,5 x 44,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Odpoledne na pláži

    Položka č.: 214302

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:22

    linoryt, 26,5 x 44 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Josef Molín

    (1912)

    V restauraci (kreslený humor)

    Položka č.: 214190

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:08

    tužka, tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Molín, lehce zažloutlý papír, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4331 Historie příhozu

  • Josef Molín

    (1912)

    Ve škole (kreslený humor)

    Položka č.: 214189

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:06

    tužka, tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Molín, lehce zažloutlý papír, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Škoda, že Sněhurka na sobě nenosí houpací síť pro všech sedm trpaslíků!

    Položka č.: 214184

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 20:04

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6020 Historie příhozu

    Trosky

    Položka č.: 213876

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 19:56

    olej, dřevo, 20,5 x 26,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 213826

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2018 19:48

    olej, plátno, 20 x 15 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Stolař

    (1904-?)

    Soumrak na Kampě

    Položka č.: 220058

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 23:48

    akvarel, karton, 62,5 x 45 cm, sign. LD Stolař Jindřich, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 11: Pýcha

    Položka č.: 219926

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 23:38

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 26: Setkání dvou skupin chlípníků

    Položka č.: 219921

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 23:36

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jablíčko

    Položka č.: 219517

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 23:28

    litoofset, 1933-5, 26 x 35,8 cm, PD značeno v tisku Josef Čapek , z cyklu Veselý rok, vydalo Státní nakladatelství, oddělení Komenium V Praze, 1949, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtva…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Trosky

    Položka č.: 219294

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 22:52

    dřevěný štoček, 8,5 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Topol ve sněhu

    Položka č.: 218870

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 22:36

    suchá jehla, 13,9 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6635 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s pampeliškou

    Položka č.: 212012

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 22:16

    litografie, 51 x 22,3 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/45, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • V. Miller

    Madona

    Položka č.: 208918

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 21:55

    olej, plátno, 61 x 46 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    V kině

    Položka č.: 208891

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 21:46

    tuš, papír, 20,7 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4453 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Konvolut 3 dřevorytů

    Položka č.: 208756

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2018 21:30

    3x dřevoryt, vše sign. PD Vik, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu