• Václav Junek

    (1913-1976)

    Dva ježci s jablíčky

    Položka č.: 220561

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:04

    tempera, papír, 35 x 50 cm, sign. DU V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 78, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Veverka a dvě myšky

    Položka č.: 220562

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:02

    tempera, papír, 35 x 50 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 79, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Papoušci

    Položka č.: 220565

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 21:00

    litografie, 1971, 28,5 x 39 cm, sign. PD V. Junek 71, č. 34/150, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 95, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Nezdařený útěk(čtyři opice)

    Položka č.: 220596

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:50

    uhel, akvarel, papír, 17,3 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 26, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Podivný pták (obr. 33, str. 37)

    Položka č.: 220597

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:48

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 27, přeložený, při okrajích lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Čáp a husa berneška (obr. 9, str. 10)

    Položka č.: 220598

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:46

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 28, přeložený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie žen (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 220893

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:16

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1926, 35,5 x 50 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1918 Historie příhozu

  • František Dostál

    Otužilec

    Položka č.: 220899

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 20:04

    bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,9 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Stavení u dubu

    Položka č.: 220907

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 19:48

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD Fr. Tichý, rám, místy poškozená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3016 Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Soumrak

    Položka č.: 220909

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 19:44

    olej, plátno, 1991, 67 x 50 cm, sign. PD A. Vojtek 1991, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Andělé

    Položka č.: 220914

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2018 19:37

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD VKomárek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID51 Historie příhozu

  • Monogramista B. Č.

    Položka č.: 213852

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 22:46

    pastel, papír, 29,5 x 15 cm, PD monogr. B. Č., rám, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Sóc

    Na konci cesty

    Položka č.: 213865

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 22:38

    olej, sololitno, 1979, 61 x 45 cm, sign. LD Sóc 79, místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Dívka v zeleném

    Položka č.: 214386

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 22:24

    kolorovaný linoryt, 18,6 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 214387

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 22:22

    kolorovaný linoryt, 19,6 x 11,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Sadovský

    (1909-?)

    Položka č.: 214673

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 22:00

    olej, karton, 18,5 x 32,5 cm, sign. LD Sadovský, rám

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID2909 Historie příhozu

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Žák s glóbusem

    Položka č.: 216340

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:42

    fotografie, 30 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID307 Historie příhozu

  • Jaroslav Feyfar

    (1871-1935)

    Na procházce

    Položka č.: 216341

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:40

    fotografie, 24 x 29,5 cm, vzadu popsáno: zvětšoval Zdenko Feyfar, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 216449

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:38

    litografie, 28 x 38,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2982 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Semper Fidelisí (PF 1967 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 217261

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:34

    litografie, 1966, 13 x 18,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1966, č. 83/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6529 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V hnízdě (PF 1975 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 217266

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:30

    dřevoryt, 1974, 17 x 11,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Dentista

    Položka č.: 217464

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 21:12

    tuš, papír, 13 x 11 cm, sign. PD Jiří PAřík, při pravém okraji zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6549 Historie příhozu

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Tanečnice

    Položka č.: 217578

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 20:50

    pastel, tužka, papír, 29,3 x 20,4 cm, sign. PD Zamazal, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5614 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ó lide český

    Položka č.: 217617

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 20:24

    dřevoryt, 16 x 12,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 540 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6518 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha sv. Václava v Praze

    Položka č.: 217618

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 20:22

    litografie, 28 x 22,7 cm, sign. PD Vik, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akadem…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4504 Historie příhozu

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Dívka s kočkou

    Položka č.: 217668

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 19:54

    lept, 14,8 x 6,5 cm, sign. DU V. Pokorný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dvě kostelní věže

    Položka č.: 218127

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 19:32

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, sign. PD, 99/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Ulička z Terstu

    Položka č.: 221932

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 15:24

    lept, 33 x 24,8 cm, sign. PD Vl Pukl, IV. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 221918

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 15:07

    litografie, 1985, 26,5 x 43 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 115/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6544 Historie příhozu

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Počátek vesmíru

    Položka č.: 221913

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 15:02

    litografie, 18,6 x 16,2 cm, značeno LN v tisku jean effel, dole text: - Cest pas rien de démarrer un univers á la manivelle, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu