• Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    New York

    Položka č.: 222498

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 13:27

    bromostříbrná tónovaná fotografie, 20.-30./90. léta, 40,1 x 30,1 cm, pozdější zvětšenina z původní desky z dvacátých let, Antikvariát Dlážděná, člen Klubu fotografů amatérů Praha a ČKFA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2603 Historie příhozu

  • Žen Po - nien

    (1840-1896)

    Kámen a jeřabiny

    Položka č.: 222484

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 13:13

    dřevořez, papír, polovina 20. století, 33,3 x 25 cm, značeno razítkem dílny, barevná dřevořezová faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, originální obálka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6223 Historie příhozu

  • Lan Jing

    (1586-1656)

    Podimní krajina

    Položka č.: 222483

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 13:12

    dřevořez, papír, polovina 20. století, 31 x 24,3 cm, značeno razítkem dílny, adjustováno tradičně brokátem, barevná dřevořezová faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5943 Historie příhozu

  • Čeng Ťien

    Ptáci a banánovník

    Položka č.: 222471

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 13:00

    tuš, akvarel, papír, počátek 50. let, 34 x 44,5 cm, sign LD Čeng Ťien (kaligrafie v úředním stylu), LD pečeť se jménem autora v pečetním stylu, rám, tradiční motiv je proveden v gestickém stylu Šanghajské školy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Sokolníci (Diptych)

    Položka č.: 222466

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:55

    2x japonský dřevoryt, okolo roku 1870, 35 x 45 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíře, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Pod třešní

    Položka č.: 222465

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:54

    japonský dřevoryt, 34,8 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Sekáč

    Položka č.: 222463

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:52

    japonský dřevoryt, 34,7 x 24,3 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5981 Historie příhozu

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj před soubojem

    Položka č.: 222462

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:51

    japonský dřevoryt, 35,5 x 25,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj pod sakurou

    Položka č.: 222460

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:49

    japonský dřevoryt, 35 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Wohlmuth

    Stará Praha

    Položka č.: 222432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:21

    65 bromostříbrných fotografií , 1937, 12 x 17 cm, jedenkrát popsáno autorem, tuší a bělobou, některé fotografie prohnuté, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahradní alej

    Položka č.: 222420

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 12:09

    tužka, papír, 1916, 14,5 x 20 cm, sign. PD LKuba 1916, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID3573 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Gusle

    Položka č.: 222406

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 11:55

    tuš, papír, 15,5 x 9 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Budějovice

    Položka č.: 222390

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 11:39

    litografie, 19,4 x 26,6 cm, PD značeno na kameni AHaun, litografii provedl W. Korn, Berlín, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID1412 Historie příhozu

  • Arthur Paunzen

    (1890-1940)

    Der Einsame im Herbst

    Položka č.: 222388

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 11:37

    suchá jehla, 1920, 31 x 22,5 cm, sign. PD Arthur Paunzen, rám, značeno LD v tisku A. Paunzen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6574 Historie příhozu

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Dívka u otevřeného okna

    Položka č.: 222374

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 11:23

    tužka, papír, 30,5 x 23,8 cm, monogr. LD AK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • František Kupka

    (1870-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 222370

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 11:19

    dřevoryt, 1905, 32 x 24,5 cm, LD značeno v tisku K, pasparta, na papíře zažloutlé skvrny, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6579 Historie příhozu

    Drak

    Položka č.: 222316

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 10:25

    malba na hedvábí, 151,5 x 46 cm, vpravo značeno razítky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hanabusa Itco

    (1652-1724)

    Gejša

    Položka č.: 222297

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 10:06

    akvarel, papír, 15,8 x 22,8 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1017 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Pták Fénix

    Položka č.: 222293

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2018 10:02

    dřevoryt, 1894, 25 x 35,7 cm, značeno pečetí PD, vydáno jako součást cyklu 100 válečných karikatur k povzbuzení bojové morálky japonské armády během sino-japonské války, text vlevo nahoře říká Hurá Japonsku a pod tím 100 vybraných karikatur 100 úsměvů, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, na papíře…

  • Petr Ptáček

    Jawa č. 5

    Položka č.: 223853

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2018 15:10

    litografie, 2012, 20,8 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2499 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Žena a letadlo

    Položka č.: 223852

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2018 15:05

    litografie, 2012, 12,5 x 22,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 31/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Ptáček

    Náklaďák

    Položka č.: 223851

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2018 15:00

    litografie, 2012, 11 x 19 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 43/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trenčín

    Položka č.: 223805

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2018 13:40

    dřevoryt, 1931, 14,5 x 17,2 cm, sign. PD Vik, rám, na papíře drobné skvny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čle…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Zcestovalá

    Položka č.: 223780

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2018 11:35

    serigrafie, 1982, 29,5 x 8 cm, sign. DU neprakta 1982, č. 47/180, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Igor Filobok

    Barokní zátiší

    Položka č.: 222012

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2018 12:45

    olej, plátno, 1999, 40 x 30 cm, sign. PD I. Filobok 99, rám, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID6005 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Ulička

    Položka č.: 213145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2018 14:05

    litografie, 1967, 13 x 17,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1967, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6331 Historie příhozu

    C.K. raskouská infanterie

    Položka č.: 203951

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2018 12:10

    rytina, tisk W. Hoffman, Praha, skvrny na papíře, na levé straně polité, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    září

    Položka č.: 177882

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2018 11:00

    litografie, 2001, 17,1 x 12,8 cm, sign. PD Puchnarová 01, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

    Portrét muže

    Položka č.: 204503

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 23:10

    olej, plátno, 44 x 31 cm, rám, rám lehce poškozen

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6151 Historie příhozu

  • František Pavlů

    Koláž

    Položka č.: 209536

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 22:48

    akvarel, koláž, papír, 36 x 27 cm, sign. PD Pavlů, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4453 Historie příhozu