• Blanka Kadečková

    Dvojník

    Položka č.: 164168

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:10

    olej, plátno, 1992, 36 x 30 cm, sign. PD Kadečková 92, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Smetany

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Položka č.: 185440

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:10

    litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, č. 74/140

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4940 Historie příhozu

  • Jana Procházková

    (1975)

    Abtraktní kompozice "štěstí"

    Položka č.: 185438

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:00

    akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. DU Jana Pro., studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID2794 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Nad Rudým mořem

    Položka č.: 185411

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 05. 2015 22:15

    olej, plátno, 2014, 50 x 45 cm, PN monogr. AK 14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3781 Historie příhozu

  • Plakát k výstavě

    Položka č.: 176427

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:45

    serigrafie, 1991, 94 x 62 cm, sign. DU O. Smutný 1991, č. XXVII/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Vincent

    Položka č.: 174330

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:35

    serigrafie, 19,4 x 17,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 161/200, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3639 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ptáci a lidé

    Položka č.: 170817

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:30

    2 x suchá jehla, 20,6 x 15 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID356 Historie příhozu

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Sviatok jabĺk

    Položka č.: 170679

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:15

    lept, suchá jehla, 1978, 13,8 x 9,4 cm, sign. PD K. Ondreička 78, autorský tisk XI/XV, Antikvariát Ostrovní, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Kvet

    Položka č.: 170678

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:10

    lept, suchá jehla, 1986, 11,5 x 8,1 cm, sign. PD K. Ondreička 86, autorský tisk II/XV, Antikvariát Ostrovní, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

  • Hana Čápová

    Stařenka s dítětem

    Položka č.: 170616

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 21:50

    lept, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. PD Hana Čápová 99, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Hana Čápová

    Dáma se psy

    Položka č.: 170615

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 21:45

    lept, 1999, 30 x 24 cm, sign. PD Hana Čápová 99, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Jana Truksová

    Andělé

    Položka č.: 167376

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 20:50

    litografie, 1989, 19,2 x 24,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, č. 56/70, malířství, ilustrace, grafika, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4596 Historie příhozu

  • Sedláček

    Letní krajina s chalupou

    Položka č.: 139352

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:30

    olej, karton, 1947, 29,8 x 40 cm, sign. PD Sedláček 1947, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Bohumil Matal

    (1922-1988)

    Položka č.: 139347

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:05

    serigrafie, 1988, 28,2 x 18,5 cm, sign. PD Matal 88, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID4083 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Podzim

    Položka č.: 171390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dámy na lavičce

    Položka č.: 171423

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 19:50

    litografie, 24,8 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Poslední dražitel: ID3741 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    PF 99

    Položka č.: 139338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:50

    tužka, akvarel, papír, 15,2 x 19,5 cm, sign. DU M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Kytarista PF 2013

    Položka č.: 139337

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:45

    tužka, akvarel, papír, 10,8 x 15 cm, sign. PD M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4463 Historie příhozu

  • Petra Podzemská

    Kočky se šálou

    Položka č.: 138770

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:30

    litografie, 2007, 38,5 x 27,4 cm, sign. PD Petra Podzemská 07, č. 49/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 137067

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 20:40

    olej, plátno, 1933, 61 x 111 cm, sign. PD F. Zavázal 33, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.918 CZK (77 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Satyr

    Položka č.: 136173

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 20:15

    lept, akvatinta, 30 x 19,6 cm, sign. DU P. Melan, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID14 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Kolo

    Položka č.: 171424

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 20:00

    kombinovaná technika, 53,5 x 48,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 23/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Hísek

    Pláč VI.

    Položka č.: 136004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 22:25

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hísek

    Pláč III.

    Položka č.: 136001

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 22:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    A co vy?

    Položka č.: 135937

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 22:03

    tuš, akvarel, papír, 27,8 x 29 cm, ilustrace ke knize, zašpiněný, rozstřižený papír, Antikvariát Ostrovní, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID2166 Historie příhozu

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    Cvičení psíci

    Položka č.: 135929

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 21:40

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29 cm, ilustrace ke knize, zašpiněný, rozstřižený papír, Antikvariát Ostrovní, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4594 Historie příhozu

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    Ježek v posteli

    Položka č.: 135926

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 21:38

    tuš, akvarel, papír, 42,2 x 29 cm, ilustrace ke knize, zašpiněný, rozstřižený papír, Antikvariát Ostrovní, člen SČUG Hollar

  • Jindřiška Radová

    (1925)

    Keř

    Položka č.: 171535

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 20:00

    keramika, porcelán, 25 x 25 cm, sign. vzadu J. Radová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybaly, členka tvůrčí skupiny užitého umění Bilance

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID1798 Historie příhozu

  • Toni Burghart

    (1928-2008)

    Norimberk

    Položka č.: 166809

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:55

    serigrafie, 51,7 x 33,3 cm, sign. PD Burghart, rám, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Helena Ryšavá

    Kampa

    Položka č.: 171538

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:53

    akryl, karton, 1986, 18,5 x 16 cm, sign. LD H. Ryšavá 86, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3696 Historie příhozu