• Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180250

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:25

    glazovaná keramika, 9 x 6,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180249

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Věže

    Položka č.: 234954

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:18

    pastel, papír, 1975, 72 x 50 cm, sign. PD A. Fuchs 75, při horním okraji zbytky papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena s hlavou z růží

    Položka č.: 234953

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:10

    tisk, 47,5 x 36 cm, PD značeno Dalí, MDCCXC/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922)

    Položka č.: 234950

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:04

    serigrafie, 72 x 17,5 cm, sign. PD Herčík, č. 25/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Démon slatě

    Položka č.: 234949

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:02

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Archeologická reminiscence

    Položka č.: 234936

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:36

    tisk, 33,3 x 44,6 cm, PD značeno Dalí, MCLIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Zjevení Venuše

    Položka č.: 234935

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:34

    tisk, 45,7 x 31,7 cm, PD značeno Dalí, MDCIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Filip Kudrnáč

    (1975)

    Pokušení u kostela

    Položka č.: 234911

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:46

    tisk, 2008, 45 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Spící v lese

    Položka č.: 234909

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:42

    tisk, 35,5 x 47,5 cm, překližka nalepena na dřeve, v středě má obraz rýhu, místy drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Strom v poli

    Položka č.: 234905

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:34

    barevný dřevoryt, 18 x 19,7 cm, sign Sd Vladimír Šindler, značeno PD razítkem VŠ, pasparta, č. 176/200, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Barevná krajina

    Položka č.: 234903

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:30

    akvarel, papír, 3 krát: 23,5 x 11,5 cm, sign SD At. Strnadel, pasparta, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • S. Veselý

    Kytice se šípky

    Položka č.: 234902

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:28

    tisk, 54,5 x 26,8 cm, značeno PD S. Navrátil, rám, antireflexní sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Johanna Engels

    Portét děvčátka

    Položka č.: 234896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:19

    anaplast, plátno, 26,5 x 21 cm, značeno uprostřed, rám, při okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Položka č.: 234894

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:12

    barevný dřevoryt, 7 x 9 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234893

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:10

    barevný dřevoryt, 8,5 x 10 cm, značeno PD razíkem VŠ, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Věterní dům

    Položka č.: 234891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 21:06

    kolorovaný dřevoryt, 11 x 13,5 cm, značeno PD razítkem VŠ, č. 81/200, papír na okrajích pokrčen, na okrajích papírů několik malých nažloutlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák P. Pištělky a K. Vika, spolupracoval s J. Florianem ve Staré Říši

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 234851

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:12

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Oběd v Pekingu

    Položka č.: 234814

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:08

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 27 cm, sign. PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Na dvoře v Pekingu

    Položka č.: 234813

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:06

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Večer v domě

    Položka č.: 234812

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:04

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234058

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    Položka č.: 234041

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    Položka č.: 234040

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    Položka č.: 234038

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 232963

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:20

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleš Kublák

    Ikarův den

    Položka č.: 235009

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:33

    akryl, plátno, 2019, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Aleš Kublák

    Květy hlubin

    Položka č.: 235010

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:32

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Aleš Kublák

    Teskný čas

    Položka č.: 235008

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:22

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Lorelei

    Položka č.: 235007

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:20

    akryl, olej, lepenka, 2019, 40 x 33 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)