• František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 268269

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:03

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Položka č.: 268268

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 16:02

    dřevoryt, 12 x 6 cm, sign. DU Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • M. Šerý

    PF

    Položka č.: 267989

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:57

    akvarel, tužka, papír, 1994, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Šerý, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • .

    Sana chutná jako máslo

    Položka č.: 267968

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:44

    reklamní plakát, 126 x 95 cm, přeložený, zažloutlý, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jiří Školník

    Grotesknost v českém výtvarném umění 20. století

    Položka č.: 267963

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:39

    výtvarný plakát, 57,5 x 83,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • .

    Jeden starší - jeden mladší

    Položka č.: 267961

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:37

    výtvarný plakát, 98 x 53 cm, skvrny na papíře, potrhaný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • .

    Konec léta

    Položka č.: 267940

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:23

    hudební plakát, 1995, 64,5 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Mirko Šašek

    Pasačka koz

    Položka č.: 266821

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:05

    olej, překližka, 1964, 18 x 23,5 cm, sign. LD Mirko Šašek 64, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Drak

    Položka č.: 263375

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 14:40

    lept, 20 x 14,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Postava

    Položka č.: 258120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:36

    litografie, 1980, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Puchnarová 1980, č. 12/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Divý muž

    Položka č.: 258116

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:34

    litografie, 11,5 x 8,8 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Portrét dívky

    Položka č.: 258106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:32

    litografie, 11,6 x 8,8 cm, sign. PD R. Klimovič, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dva poháry

    Položka č.: 258104

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Dřevaři

    Položka č.: 258049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:25

    dřevoryt, 11,3 x 12,4 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:37

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:35

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    Položka č.: 238783

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:33

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    Položka č.: 238782

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:32

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Máchovská krajina

    Položka č.: 238763

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:31

    mezzotinta, 9 x 6,5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:16

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V aleji

    Položka č.: 226669

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:00

    lept, 19,5 x 16 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1957)

    K.H. Mácha pod Kokořínem

    Položka č.: 220304

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:08

    suchá jehla, 1936, 16 x 15 cm, sign. PD F. Malý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:46

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:03

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:31

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Radihošť

    Položka č.: 267987

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:09

    tuš, papír, 40 x 51 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 267090

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20

    tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 267038

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:14

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)