• Petr Zeman

    Jiřinčin dvounožec II

    Položka č.: 189080

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 17:24

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 30 x 20 cm, monogr. PD Z, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Maják

    Položka č.: 182202

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 16:28

    litografie, 38,1 x 29,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Automobil (Ex libris Vilém Koukolík)

    Položka č.: 218129

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:46

    dřevoryt, 1947, 5,5 x 9 cm, sign. PD M.Florián, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    2x na lavičce

    Položka č.: 217467

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:30

    fix, papír, 24 x 16 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, částečně podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    Položka č.: 217433

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:22

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    Položka č.: 217432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:20

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Steiner

    Jarní krajina

    Položka č.: 208401

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:58

    olej, plátno, 2010, 50 x 60 cm, sign. PD J. Steiner 2010, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Koráb

    Položka č.: 206556

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:46

    lept, 1966, 35 x 46 cm, sign. DU Věroslav Bergr 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Moucha

    Ovál

    Položka č.: 228323

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:02

    dřevoryt, 17,8 x 11,2 cm, vzadu popsáno, studi ke knize Berešit, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    Položka č.: 228303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:56

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    Položka č.: 228302

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:54

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    Položka č.: 228284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:52

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Položka č.: 228283

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:50

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rybářka

    Položka č.: 227676

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:28

    tužka, akvarel, papír, 1959, 31,5 x 48 cm, PD monogr, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227084

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:16

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 227080

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:12

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    Položka č.: 227023

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 226788

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:26

    olej, karton, 20,7 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Polcar

    Stromy

    Položka č.: 225223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 19:10

    kombinovaná technika, 1996, 39,5 x 39,5 cm, sign. PD Polcar Ivan 96, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 224919

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 19:04

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Lokvenc

    Položka č.: 221000

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:32

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 128/150, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Václav Lokvenc

    Zátiší s telefonem, brýlemi a tulipány

    Položka č.: 220999

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:30

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 109/120, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Svatopluk Samek

    Položka č.: 220989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:26

    zinkografie, 10,6 x 8 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220988

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 23:24

    zinkografie, 10,8 x 7 cm, PD značeno KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zátiší s rybou

    Položka č.: 224265

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 21:52

    litografie, 1968, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Říha 68, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Přemysl Povondra

    Položka č.: 224171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 21:30

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Chata u řeky

    Položka č.: 223959

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:52

    lept, 1946, 7,3 x 5,7 cm, sign. PD Fleissig 46, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Věž (Ex libris Rudolf Rumples)

    Položka č.: 223924

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:26

    lept, 11,7 x 5,6 cm, DU značeno VF, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina v bouři

    Položka č.: 222275

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:16

    dřevoryt, 1957, 12,4 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postavy

    Položka č.: 222270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:10

    dřevoryt, 1958, 12,4 x 6 cm, LU značeno ve štočku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)