Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:52

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek po práci

    Položka č.: 228498

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:40

    tužka, akvarel, papír, 1945, 41,4 x 55,4 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    Položka č.: 228447

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    Položka č.: 228114

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:08

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 227029

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Kniha (PF 1936 Bedřich Beneš Buchlovan)

    Položka č.: 227025

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:54

    litografie, 1935, 5,7 x 8,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    V divadle (Ex libris Jana Prší)

    Položka č.: 227018

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:50

    litografie, 1919, 10,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Vlaštovky (Jarmila Bartošová)

    Položka č.: 227015

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:46

    dřevoryt, 1929, 5,7 x 4,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před bouří

    Položka č.: 226632

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:40

    olej, karton, 15,3 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Děvčata

    Položka č.: 226629

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:38

    olej, plátno, karton, 1939, 22,5 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu

    Položka č.: 226628

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:36

    olej, karton, 1949, 16,8 x 23,2 cm, sign. PD B. Ullrych 1949, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:28

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:26

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Jiří Kuthan

    Koupající se dívka (Ex libris Břetislava Peterky)

    Položka č.: 225437

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:22

    dřevoryt, 5 x 8 cm, vzadu popsáno Jiří Kuthan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Stavení

    Položka č.: 225276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:14

    olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Pod Janem Žižkou

    Položka č.: 225252

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:10

    tužka, tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    Položka č.: 225221

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:06

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 97, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Česačka jablek

    Položka č.: 225174

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:04

    tempera, papír, 1943, 50 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 1943, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 225173

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:02

    tempera, papír, 1945, 44,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Rybky

    Položka č.: 232746

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 23:54

    dřevoryt, 8,8 x 11,4 cm, sign. PD, autorský tisk, levý spodní roh mírně zažloutlý, pravý horní roh přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 232744

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 23:50

    litografie, 1991, 9,2 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na cestě do Egypta

    Položka č.: 232740

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 23:44

    lept, 5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s kostlivcem, Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 231137

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:42

    lept, 1946, 9,5 x 12 cm, sign. PD Fleissig 46, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Spravedlnost, Ex libris Judr. Frant. Pišoft

    Položka č.: 231136

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:40

    lept, 1945, 6 x 11,5 cm, sign. PD Fleissig 45, lehce zvlněný a zažloutlý papír, dolní okraj mírně pokčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dvojice, Ex libris Břetislav Peterka

    Položka č.: 231099

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:36

    lept, 1944, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Fleissig 44, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Alchymista, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231098

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:34

    lept, 1944, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD Fleissig, zažloutlý papír, drobné fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 230790

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:30

    olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Zima na potoce

    Položka č.: 230789

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:28

    olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu