• Karel Oberthor

    Don Quijote

    Položka č.: 137197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:10

    litografie, 1969, 18,6 x 10,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Kmen

    Položka č.: 137200

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 16:00

    lept, 1952, 15 x 10,5 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Lilie

    Položka č.: 139109

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:50

    litografie, 1972, 13,8 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijote

    Položka č.: 139113

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:45

    litografie, 1970, 10,3 x 7,3 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    Vzpomínka na neděli

    Položka č.: 137603

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:25

    akvarel, tuš, papír, 1958, 15 x 10,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ommagio J. Barrande

    Položka č.: 139081

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:20

    měkký kryt, 1999, 14,4 x 7,4 cm, sign. DU nečitelně, Pour Feliciter 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Nekolný

    Studie k obrazu Zvědavost

    Položka č.: 132283

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:05

    tuš, papír, 26,1 x 19,3 cm, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Václav Nekolný

    Betlém

    Položka č.: 138309

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 15:00

    9x tuš, papír, 1929, 20,2 x 26,9 cm, náčrt figur pro Betlém, 9 kreseb, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Matoušová

    Květiny - PF 1975

    Položka č.: 124592

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:40

    linoryt, pastel, 1974, 19,5 x 10,2 cm, sign. PD L. Matoušová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Luděk Majer

    (1925)

    Zvonky

    Položka č.: 188283

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:35

    litografie, 13,1 x 10,1 cm, sign. DU L. Majer, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Procházka po Karlově mostě

    Položka č.: 137225

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:30

    litografie, 1984, 27,5 x 20,9 cm, sign. PD Jan Mácha 84, 80/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s jablkem

    Položka č.: 179454

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:05

    tužka, papír, 22 x 12,1 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex libris Václav Poppe

    Položka č.: 139107

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:40

    litografie, 1975, 8,9 x 6,1 cm, sign. PD B. Krátký 75, 144/150, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Proměna

    Položka č.: 179348

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:35

    litografie, ruční papír, 18 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Kramule

    (1920-1994)

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 179294

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:30

    kamenorytina, 18,5 x 13,2 cm, sign. PD KarelKramule, mírně zažloutlý papír, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 179398

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:20

    litografie, 10,6 x 7,9 cm, sign. DU J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • René Hora

    Dialog

    Položka č.: 179345

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:45

    lept, 1989, 14,4 x 20 cm, sign. PD Hora 89, 2.40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • René Hora

    Provokace

    Položka č.: 179346

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:40

    suchá jehla, 1982, 11 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 3.20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 133890

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:30

    litografie, 1951, 26,9 x 20,7 cm, značeno PD v tisku H 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hampl

    Muž v předsíni

    Položka č.: 204257

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:25

    dřevoryt, 1962, 28 x 15,9 cm, sign. PD Jos. Hampl 62, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Žena s šátkem

    Položka č.: 204261

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:20

    dřevoryt, 1962, 28,1 x 15,6 cm, sign. PD Jos. Hampl 62, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Iluzionista

    Položka č.: 190244

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:15

    lept, 1967, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Grégr 67, 20/5

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha. Od černé věže

    Položka č.: 161259

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:05

    pastel, papír, 1944, 21,3 x 30 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - Trojský most

    Položka č.: 161323

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:00

    pastel, tuš, papír, 1947, 31,3 x 44,2 cm, sign. PD Filip, při okrajích mimo kresbu mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - na Cibulce. Jabloň

    Položka č.: 161325

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:55

    pastel, tuš, papír, 1953, 23,6 x 31,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Průhonice

    Položka č.: 161349

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:50

    pastel, tuš, papír, 1951, 25,7 x 21,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - Malá Strana z Fürstenberské zahrady

    Položka č.: 161445

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:45

    pastel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 21,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Bezhlavé strašidlo

    Položka č.: 122394

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:40

    linoryt, 19 x 12,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Srdce

    Položka č.: 179422

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:30

    litografie, 1981, 14,8 x 10,2 cm, sign. LD D. Berková 81, 22/100, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Sítě

    Položka č.: 179424

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:25

    litografie, 1984, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD D. Berková 1984, PF 1982, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)